اخبار

مونسان: گردشگری راه نجات از اقتصاد تک ‌محصولی است

وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی گفت: با توجه به تحریم‌ها و شرایط اقتصادی کشور، راه نجات از متکی بودن به درآمدهای نفتی، توجه ویژه به صنعت گردشگری است که باید بر روی آن سرمایه‌گذاری کرد.

13 فروردين 1399 15:23

اعلام برنامه کلاسهای آموزش مجازی دانشگاه علمی کاربردی در سال جدید

معاون آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی گفت: واحدهای استانی این دانشگاه باید از تاریخ ۱۶ فروردین ۹۹ نسبت به برنامه ریزی جدی برای برگزاری کلاس های نظری به صورت مجازی اقدام کنند.

13 فروردين 1399 15:20

نخستین رویداد استارتاپی ورزش تهران برگزار می‌شود

مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران از برگزاری نخستین رویداد استارتاپی ورزش در راستای حمایت از فعالیت های دانش بنیان در توسعه ورزش همگانی خبر داد.

13 فروردين 1399 15:1

آثار قطعی اینترنت بر کسب‌وکارها

قطعی دو هفته‌ای اینترنت در آبان ۱۳۹۸ خسارات زیادی به کسب‌وکارها وارد کرد که از کاهش ۳۰ درصدی فروش کسب‌وکارهای شناخته‌شده تا کاهش بیش از ۸۰ درصدی فروش در کسب‌وکارهای متوسط و کوچک اینترنتی را شامل می‌شد.

13 فروردين 1399 14:46

آغاز فعالیت ٢١ معدن سمنان ۶٧۶ اشتغال ایجاد کرد

معاون امور معادن و صنایع معدنی سازمان صمت استان سمنان گفت: بهره‌برداری از ۲۱ معدن جدید با ذخیره ۴۹ میلیون تن زمینه اشتغال ۶۷۶ نفر را سال گذشته در استان فراهم کرد.

13 فروردين 1399 14:42
سال 98 انجام شد

ایجاد 621 فرصت شغلی در حوزه‌های گردشگری و صنایع‌دستی در استان مرکزی

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان مرکزی گفت: «170 فرصت شغلی در حوزه گردشگری و ۴۵۱ فرصت شغلی صنایع‌دستی در کارنامه اشتغال میراث‌فرهنگی استان در سال رونق تولید ثبت شد.»

13 فروردين 1399 14:40
با موافقت وزیر کار صورت می‌گیرد؛

تمدید اعتبار فعالیت تشکل‌های کارگری و کارفرمایی

با موافقت وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مدت اعتبار فعالیت تشکل‌های کارگری و کارفرمایی که در فروردین و اردیبهشت خاتمه می‌یابد تا پانزدهم خرداد ماه سال جاری تمدید شد.

13 فروردين 1399 14:37
رئیس اتحادیه کارگران قراردادی و پیمانی ایران:

تکلیف حقوق کارگران و بازنشستگان هرچه سریعتر مشخص شود

رئیس اتحادیه کارگران قراردادی و پیمانی ایران عنوان می‌کند: نه تنها بحث حقوق کارگران تعیین تکلیف نشده که ماجرای همسان‌سازی حقوق بازنشستگان نیز در هاله‌ای از ابهام قرار دارد. اخیرا رئیس سازمان برنامه و بودجه تکلیف حقوق بازنشستگان کشوری و لشگری را مشخص کرد، اما هنوز مشخص نیست که چه تصمیمی درباره حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی گرفته و عاقبت همسان‌سازی چه می‌شود.

13 فروردين 1399 14:34
وزیر کشور:

در حال بررسی شرایط بازفعالیت همه مشاغل و صنوف هستیم

وزیر کشور به روند نزولی شیوع ویروس کرونا در بسیاری از استانها اشاره کرد و گفت: در حال بررسی شرایط بازفعالیت همه مشاغل و صنوف هستیم که چگونه این اتفاق بیافتد.

13 فروردين 1399 14:28

اصلاح اساسنامه صندوق اشتغال و کارآفرینی ایثارگران در جلسه امروز هیئت وزیران

هیئت وزیران در جلسه امروز صبح خود که به ریاست حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی رئیس جمهوری برگزار شد اساسنامه صندوق اشتغال و کارآفرینی ایثارگران را با استناد به قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران اصلاح نمود.

13 فروردين 1399 14:23

تولید روزانه 30 دستگاه تنفس مصنوعی در یک شرکت دانش بنیان

مدیرعامل یک شرکت دانش بنیان گفت: این شرکت طی روزهای اخیر ظرفیت تولید دستگاه‌های تنفس مصنوعی را روزانه از ۵ دستگاه به ۳۰ دستگاه رسانده و در صدد هستیم ظرفیت را به دو برابر برسانیم.

13 فروردين 1399 14:17

کمک 20 میلیون دلاری کارآفرین معروف ازبک برای مبارزه با کرونا

«علیشیر عثمان‌اف» کارآفرین معروف ازبک برای مبارزه با ویروس کرونا در این کشور 20 میلیون دلار کمک بلاعوض اختصاص داد.

13 فروردين 1399 14:15
بر اساس ، شیوه نامه اجرایی دستورالعمل مشترک معاونت روابط کار وزارت تعاون

چه کسانی می توانند بیمه بیکاری دریافت کنند؟

رئیس اداره حمایت از مشاغل و بیمه بیکاری اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام، شیوه نامه اجرایی دستورالعمل مشترک معاونت روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سازمان تامین اجتماعی را تشریح کرد.

13 فروردين 1399 14:7

ارتقاء دانشگاه های ایرانی در رتبه بندی ۲۰۲۰ دانشگاه های دنیا

وضعیت دانشگاه های کشور در آینه نظام بین المللی رتبه بندی ۲۰۲۰ کیو اس نشان می دهد که دانشگاه های کشور در این رتبه بندی ارتقاء پیدا کرده اند.

13 فروردين 1399 14:2
درراستای طرح فاصله گذاری اجتماعی؛

نحوه فعالیت دانشگاه پیام نور در سراسر کشور تا ۲۰ فروردین اعلام شد

دانشگاه پیام نور در راستای اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی نحوه حضور اعضای سازمان مرکزی، ستاد استانی، مراکز و واحدهای دانشگاه پیام نور تا تاریخ ۲۰ فروردین ۱۳۹۹ را در بخشنامه ای ابلاغ کرد.

13 فروردين 1399 13:58

نشریه بازار کار

خبرنامه

لطفا جهت عضويت و يا لغو عضويت در خبرنامه الکترونيکی بازارکار، آدرس پست الکترونيک خود را وارد نماييد.

نظرسنجی

به نظرشما کدامیک از گروه رشته های تحصیلی شانس بیشتری برای یافتن فرصت شغلی دارند؟