دوره های آموزشی مشاغل سینمایی برگزار می شود

دوره های آموزشی مشاغل سینمایی برگزار می شود
برنامه آموزش مشاغل سینمایی با حضور چهار فیلمساز در دفتر تهران انجمن سینمای جوانان برگزار می شود.  
به گزارش ایرنا، روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران روز سه شنبه اعلام كرد: دوره های آموزشی سه ماهه با رویكرد 'مشاغل سینمایی' توسط این انجمن در تهران و دفاتر شصت گانه انجمن در سطح كشور برپا می شود.
'محمدرضا شفاه'، سرپرست دفتر تهران گفت كه دوره های آموزش 'مبانی تصویربردای' با هدف آشنایی با ابزارها و تكنیك های فنی دوربین های تصویربرداری و همچنین شناخت موارد زیبایی شناسی لازم برای تصویربرداری یك فیلم را 'اسفندیار شهیدی' كارشناس ارشد سینما از انگلستان كه سابقه تصویربرداری شبكه خبری بی بی سی، تصویربرداری ده ها فیلم سینمایی و سریال تلویزیونی را دركارنامه دارد، عهده دار است.
وی توضیح داد: در بخش ' عكاسی' كه با هدف شناخت تكنیكی از دوربین به طور عام و كاربرد روانی آن در ارایه تصویراست را 'محمود عبدالحسینی' كارشناس عكاسی از دانشكده هنر و معماری،عكاس جنگ و عضو انجمن عكاسان انقلاب و دفاع مقدس برگزار می كند.
به گفته شفاه، در بخش ' فیلمنامه نویسی' نیز كه با هدف آموزش و پرورش علاقه مندان به نگارش فیلمنامه با رویكرد یافتن ایده های مناسب و فراگیری شیوه های نگارش و رعایت ساختار مناسب و توجه به عنصر قصه و قصه پردازی در چارچوب اصول سینمایی است ، 'هادی مقدم دوست' فیلمنامه نویس، نویسنده مجموعه های تلویزیونی و تله فیلم و فیلم های سینمایی به عنوان مدرس حضور دارد.
براساس این گزارش، همچنین دوره های آموزشی انجمن سینمای جوان در تابستان امسال شامل 'نقد و تحلیل فیلم' با هدف آموزش منتقد را 'سعید مستغاثی' نویسنده فصلنامه فارابی، دبیر سرویس های نقد سینمای ایران و جهان و همچنین مجلات مختلف سینمایی بر عهده دارد.

7 تير 1390 14:15
چاپ | ارسال به ديگران

نشریه بازار کار

خبرنامه

لطفا جهت عضويت و يا لغو عضويت در خبرنامه الکترونيکی بازارکار، آدرس پست الکترونيک خود را وارد نماييد.

نظرسنجی

به نظرشما کدامیک از گروه رشته های تحصیلی شانس بیشتری برای یافتن فرصت شغلی دارند؟