کتاب20 سال ساماندهی مشاغل تهران منتشر شد

کتاب20 سال ساماندهی مشاغل تهران منتشر شد
مدیرعامل شركت ساماندهی صنایع و مشاغل از رونمایی 7عنوان كتاب و توزیع رایگان روزنامه در جشنواره مشاركت شهروندی و خدمات شهری و ارائه آن در مراكز آموزشی خبر داد.
به گزارش سرویس«شهری» ایسنا، کمال علیپورـ مدیرعامل شركت ساماندهی صنایع و مشاغل ـ بیان كرد: 7 عنوان کتاب در حوزه مشاغل و صنایع در این جشنواره رونمایی می‌شود.
او افزود: یكی از این كتاب‌ها به 20 سال ساماندهی مشاغل در شهر تهران اختصاص دارد.
مدیرعامل شركت ساماندهی صنایع و مشاغل ادامه داد: در دومین جشنواره مشاركت شهروندی و خدمات شهری همچنین کتاب ساماندهی در سال 90 كه به چگونگی ساماندهی صنایع و مشاغل در سال جاری و اقدامات گسترده در این زمینه می‌پردازد نیز رونمایی می‌شود.
به گفته علیپور، کاربرد قوانین ومقررات برای سامان بخشی صنایع ومشاغل شهر، ساماندهی کیوسک‌های شهر، ساماندهی مراکز شیمیایی و خطرناک، راه‌های مقابله با جوندگان و گونه شناسی جوندگان از دیگر كتاب‌هایی هستند كه در جشنواره امسال رونمایی می شوند.
او همچنین خاطرنشان كرد: كیوسك‌های فروش مطبوعات در دومین جشنواره مشارکت شهروندی و خدمات شهری مستقر شده‌اند كه به شكل رایگان مطبوعات و كتاب‌های مورد نظر را در بین شهروندان تهرانی توزیع می‌كنند.
علیپور یادآور شد كه این كتاب‌ها و مجموعه‌های آموزشی پس از برگزاری نمایشگاه در مراكز آموزشی به خصوص برای كودكان در دسترس قرار خواهد گرفت.
با لباس مشاغل قدیمی عكس بگیرید
علیپور همچنین بیان كرد: امسال برای زنده كردن مشاغل قدیمی كه بعضا منسوخ شده‌اند بخشی را در نظر گرفته‌ایم و برای این منظورنمادی از لباس مشاغل مختلف طراحی شده و در غرفه شركت ساماندهی صنایع و مشاغل در معرض دید شهروندان قرار می‌گیرد.
علیپور ادامه داد: این لباس‌ها به گونه‌ای طراحی شده كه تنها در بردارنده قسمت جلوی لباس مشاغل است و علاقه‌مندان می‌توانند با نصب آن بر روی مانتو یا كت و شلوار با لباس مشاغل مختلف عكس بگیرند.

1 تير 1390 11:47
چاپ | ارسال به ديگران

نشریه بازار کار

خبرنامه

لطفا جهت عضويت و يا لغو عضويت در خبرنامه الکترونيکی بازارکار، آدرس پست الکترونيک خود را وارد نماييد.

نظرسنجی

به نظرشما کدامیک از گروه رشته های تحصیلی شانس بیشتری برای یافتن فرصت شغلی دارند؟