خانه كارآفرینان، به «جمعیت كارآفرینان سینمای ایران» تغییر نام یافت

خانه كارآفرینان، به «جمعیت كارآفرینان سینمای ایران» تغییر نام یافت
طی جلسه‌ای كه اواخر هفته گذشته برپا شد، خانه كارآفرینان سینمای ایران به جمعیت كارآفرینان سینمای ایران تغییر نام داد و به زودی ثبت قانونی این جمعیت صورت خواهد گرفت.
سیدضیاء هاشمی رئیس اتحادیه تهیه‌كنندگان سینمای ایران در گفت و گو با خبرنگار سینمایی فارس گفت: در جلسه‌ای كه روز چهارشنبه (15 تیرماه) برگزار شد، تصمیم گرفته شد تا نام خانه كارآفرینان سینمای ایران به جمعیت كارآفرینان سینمای ایران تغییر نماید.
وی در ادامه افزود: جلسات متعددی صورت گرفته و به زودی مجمع عمومی این جمعیت تشكیل خواهد شد و در هفته جاری برای ثبت قانونی این جمعیت اقدامات لازم صورت خواهد گرفت و این جمعیت رسماً فعالیت خود را آغاز خواهد نمود.
رئیس اتحادیه تهیه‌كنندگان سینمای ایران در ادامه افزود: به زودی هیئت مدیره جمعیت كارآفرینان سینمای ایران كه متشكل از سه نماینده از اتحادیه تهیه كنندگان سینمای ایران، دو نماینده از كانون پخش كنندگان سینمای ایران، دو نماینده از تولید و پخش ویدئورسانه و چهار نماینده از انجمن سینماداران خواهد بود، اعلام خواهد شد.
بنا بر این گزارش جمعیت كار‌آفرینان سینمای ایران متشكل از چهار گروه اتحادیه تهیه‌كنندگان سینمای ایران، كانون پخش‌كنندگان سینمای ایران، تولید و پخش ویدئو رسانه و انجمن سینماداران است كه چندی پیش درپی درخواست جمعیت كارآفرینان ، اتحادیه تهیه‌كنندگان سینمای ایران نمایندگان خود را برای حضور در هیات مدیره این جمعیت معرفی نمود.

17 تير 1390 13:20
چاپ | ارسال به ديگران

نشریه بازار کار

خبرنامه

لطفا جهت عضويت و يا لغو عضويت در خبرنامه الکترونيکی بازارکار، آدرس پست الکترونيک خود را وارد نماييد.

نظرسنجی

به نظرشما کدامیک از گروه رشته های تحصیلی شانس بیشتری برای یافتن فرصت شغلی دارند؟