دستگیری 12 عضو شركت هرمی در اصفهان

دستگیری 12 عضو شركت هرمی در اصفهان
رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان گفت: ماموران پلیس آگاهی استان اصفهان در پی انهدام یك شركت هرمی دیگر، دو نفر از سرشاخه‌های اصلی و 10 نفر از اعضای این شركت را دستگیر كردند.
به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی پلیس، سرهنگ حسین حسین‌زاده اظهار داشت: در پی آغاز فعالیت یك شركت هرمی به نام گاما در اصفهان تعدادی از دفاتر این شركت‌ها كه با عناوین مختلف اقدام به كلاهبرداری و سوء استفاده از شهروندان میكردند توسط ماموران اداره مبارزه با جعل و كلاهبرداری این پلیس شناسایی و اعضای آن دستگیر شدند.
وی افزود: چندی پیش ماموران پلیس از فعالیت دفتری دیگر از این شركت مطلع شدند كه زیرپوشش سرمایه‌گذاری سودآور اقدام به عضوگیری و كلاهبرداری میكرد كه پلمپ این دفتر و دستگیری اعضای آن در دستور كار ماموران قرار گرفت.
رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان تصریح كرد: پس از انجام تحقیقات لازم و هماهنگی با مقام قضایی ماموران به محل مورد نظر اعزام شدند.
وی گفت: در این رابطه دو نفر از سرشاخه‌های اصلی این شركت به همراه 10 نفر از اعضای آن دستگیر شدند.
حسین‌زاده ادامه داد: فعالیت این شركت‌ها و امثال آن در كشور جرم محسوب و وجهه قانونی نداشته و به دلیل اخلال در نظام اقتصادی كشور به شدت با آن برخورد می‌شود.
وی با بیان اینكه متهمان به همراه پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند، تاكید كرد: به شهروندان توصیه می‌كنیم كه مراقب رفتارها و عناوین مزدورانه این شركت‌ها برای فریب خود باشند تا دچار مشكل نشوند.

18 امرداد 1390 14:52
چاپ | ارسال به ديگران

نشریه بازار کار

خبرنامه

لطفا جهت عضويت و يا لغو عضويت در خبرنامه الکترونيکی بازارکار، آدرس پست الکترونيک خود را وارد نماييد.

نظرسنجی

به نظرشما کدامیک از گروه رشته های تحصیلی شانس بیشتری برای یافتن فرصت شغلی دارند؟