انهدام شبکه بزرگ گلدکوئست

دستگیری لیدرها
انهدام شبکه بزرگ گلدکوئست
ماموران انتظامی‌شرق استان تهران با اجرای یک عملیات گسترده اطلاعاتی و عملیاتی موفق شدند چهار لیدر و 46 عضو شرکت هرمی گلدکوئست را دستگیر کنند.
به گزارش خبرگزاری مهر، فرمانده انتظامی شرق استان تهران در تشریح این خبر گفت: مأموران انتظامی شهرستان ورامین با انجام کار اطلاعاتی و پلیسی از فعالیت دو نفر به نامهای " اسماعیل – ر و فرزاد- الف" در یک شرکت هرمی مطلع و موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.
سرهنگ "فتحی " افزود: طی بررسی های بعمل آمده برای ماموران محرز شد، افراد مذکور با اجاره چندمنزل مجردی  در شهرستان ورامین آمده و به بهانه استخدام در یکی از کارخانجات بزرگ ورامین به شرط داشتن مبلغ "20 میلیون ریال " جهت رهن خانه ، در سطح وسیعی از کشور اقدام به جذب افراد ساده لوح کرده وبعداز مدتی برنامه هایی جهت توجیه اعضاء در پاتوق های مورد نظر ترتیب می دهند.
این مقام آگاه انتظامی ادامه داد: با روشن شدن موضوع وشناسایی مخفیگاههای متهمان ،ماموران پس از هماهنگی با مقام قضایی در چند عملیات ضربتی موفق شدند 50 عضواصلی باند بزرگ شرکت گلدکوئست را دستگیر و دربازرسی ازمحل تعدادکثیری" کیس کامپیوتر- سی دی وجزوات آموزشی " راکشف و ضبط کنند.
وی تصریح کرد: درتحقیقات گسترده مشخص شد، در مواردی که اعضای جدید پس از ورود به شهرستان پی به چگونگی فعالیت این شرکت می بردند سرشاخه های اصلی شرکت با ترفند خاصی وجوهات نقدی این قبیل افراد را بسرقت برده وسپس با دست خالی آنان را راهی شهر ودیار خود می کردند.
فرمانده انتظامی شرق استان تهران در خاتمه هرگونه فعالیت در اینگونه شرکت ها را غیر قانونی دانست و خاطر نشان کرد: عضویت در آنهاجرم محسوب می شودو در صورت عضویت در این قبیل شرکت ها ، افراد تحت پیگیرد قانونی قرار می گیرند.
گفتنی است متهمان به بزه انتسابی خود اعتراف و به همراه پرونده مقدماتی به دادسرا معرفی شدند.

22 امرداد 1390 10:6
چاپ | ارسال به ديگران

نشریه بازار کار

خبرنامه

لطفا جهت عضويت و يا لغو عضويت در خبرنامه الکترونيکی بازارکار، آدرس پست الکترونيک خود را وارد نماييد.

نظرسنجی

به نظرشما کدامیک از گروه رشته های تحصیلی شانس بیشتری برای یافتن فرصت شغلی دارند؟