دومین جشنواره اندیشمندان و دانشمندان جوان در تهران برگزار می شود

به همت بنیاد نیکوکاری جمیلی؛
دومین جشنواره اندیشمندان و دانشمندان جوان در تهران برگزار می شود

دومین جشنواره اندیشمندان و دانشمندان جوان آذرماه سال 1397 در تهران برگزار می شود
رئیس بنیاد نیکوکاری جمیلی از برگزاری دومین جشنواره اندیشمندان و دانشمندان جوان آذرماه سال 1397 در تهران خبر داد و اعلام کرد: این جشنواره در مسیر پایه گذاری یک امر خیر در حمایت از دانش و فناوری و توسعه تجاری سازی و تولید ثروت از طریق علم برگزار می شود.
به گزارش خبرنگار بازارکار، مهندس ابراهیم جمیلی با تاکید بر اینکه باید تلاش کنیم از خود نام و اثر خیر و ماندگار برای کشور عزیزمان ایران به یادگار بگذاریم اظهار داشت: جشنواره اندیشمندان و دانشمندان جوان در محورهای زمین‌شناسی، زیست‌شناسی، میکروبیولوژی، فیزیک، شیمی، ریاضی، آمار و علوم کامپیوتر برای اندیشمندان و دانشمندان جوان برگزار می‌شود.
بر اساس این گزارش جایزه و اعتبار مالی این جشنواره توسط بنیاد نیکوکاری جمیلی اعطا می‌شود.
وی افزود: بنیاد نیکوکاری جمیلی با همکاری بنیاد حامیان دانشگاه تهران و پارک علم و فناوری این دانشگاه، جهت یاری رساندن به جوانان در تسهیل سیر حرکت آن‌ها به سمت تجاری سازی و تبدیل ایده‌ها به محصول، دومین جشنواره اندیشمندان و داننشمندان جوان را در آذرماه سال جاری برگزار خواهد کرد.
به گزارش بازارکار در جلسه اطلاع رسانی و هماهنگی دومین جشنواره اندیشمندان و دانشمندان جوان که با حضور متولی بنیاد نیکوکاری جمیلی، معاون اجرایی پارک علم و فناوری دانشگاه تهران، رئیس هیئت مدیره بنیاد حامیان دانشگاه تهران، روسای پارک های علم و فناوری دانشگاه های سراسر کشور و روسای دانشکده های علوم پایه دانشگاه تهران در پردیس دانشگاه تهران برگزار شد نظرات و دیدگاه های حاضران بیان گردید.
دومین جشنواره اندیشمندان و دانشمندان جوان با هدف،  شناسایی ایده‌های نوی ، تشکیل تیم‌هایی از ایده‌پردازان برگزیده و در محورهای:شیمی، ریاضی، آمار و علوم کامپیوتر، زمین‌شناسی، فیزیک و زیست‌شناسی
در آذرماه سال جاری برگزار خواهد شد.
دومین جشنواره اندیشمندان و دانشمندان جوان در محل پارک علم و فناوری دانشگاه تهران آقایان مهندس جمیلی ،دکتر کمره ای،دکتر زارعی،دکتر زاهدی،دکتر غلامی ،مهندس مرادی و سرکار خانم دکتر شادی جمیلی تشکیل شد
در ابتدا دکتر غلامی از اعضای شورای راهبردی جشنواره اندیشمندان و دانشمندان جوان به معرفی جشنواره و بنیاد نیکوکاری جمیلی و هدف از برگزاری جشنواره در کشف ایده های نو و تبدیل ایده ها به ثروت آفرینی پرداختند.
در ادامه دکتر زاهدی دبیر علمی جشنواره و از دیگر اعضای شورای راهبردی ،مواردی را در مورد اولین جشنواره اندیشندان و دانشمندان جوان بیان داشتند  و خواستار ارائه راهکاری جامع جهت بهبود در دومین جشنواره شدند .
مشروح گزارش این نشست در شماره آتی بازارکار نوین و خبر آن در هفته نامه بازارکار مورخ شنبه شانزدهم تیرماه منتشر می شود.
اولین جشنواره اندیشمندان و دانشمندان جوان در سال 1396 با همکاری بنیاد علم (صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران کشور) در دانشگاه تهران برگزار شد و ایده های برتر در حوزه علوم پایه مورد حمایت مادی و معنوی قرار گرفتند.


10 تير 1397 12:43
چاپ | ارسال به ديگران

نشریه بازار کار

خبرنامه

لطفا جهت عضويت و يا لغو عضويت در خبرنامه الکترونيکی بازارکار، آدرس پست الکترونيک خود را وارد نماييد.

نظرسنجی

به نظرشما کدامیک از گروه رشته های تحصیلی شانس بیشتری برای یافتن فرصت شغلی دارند؟