تور استارتاپی از ۵ شهر کشور عبور می کند

تور استارتاپی از ۵ شهر کشور عبور می کند

یک رویداد استارتاپی از ۵ شهر همراه با شرکت کنندگان عبور می کنند و به رقابت با یکدیگر می پردازند.
به گزارش خبرگزاری مهر، یک تور استارتاپی به عنوان نخستین رویداد بین‌المللی در حوزه استارتاپی ایران، امسال از ۲۱ مهرماه آغاز می‌شود و به مدت ۱۰ روز  از پنج شهر مشهد، تهران، تبریز، شیراز و کرمان عبور می‌کند. همه استارتاپ‌ها در سراسر ایران می‌توانند برای حضور در این رویداد ثبت‌نام کنند و در یکی از این پنج شهر، به رقابت با دیگر استارتاپ‌های ایران بپردازند.
محمدرضا ازلی بنیان‌گذار این استارتاپ به دو محور اصلی این برنامه یعنی تور استارتاپی و رویداد نهایی اشاره کرد و گفت: سال گذشته، این تیم استارتاپ که گروهی از فعالان زیست‌بوم استارتاپی ایران و اروپا بودند، طی ۱۰ روز، یعنی از ۳۰ مهر تا ۹ آبان سال ۹۶ به هفت شهر تبریز، اصفهان، یزد، تهران، شیراز، مشهد و رشت سفر کردند و با ۸۴ استارت آپ که از میان ۴۰۰ تیم شرکت‌کننده انتخاب شده بودند در این شهرها آشنا شدند.
وی گفت: این استارتاپ در واقع تیمی از نمایندگان و مدیران صندوق‌های سرمایه‌گذاری و شرکت‌های موفق و همچنین کارآفرینان حوزه فناوری است که با هدف آشنایی با زیست‌بوم استارتاپی و فعالان این حوزه در مناطق مختلف ایران و کمک به رشد این استارتاپ‌ها به این گروه پیوسته‌اند.  
ازلی خاطر نشان کرد: امسال از ۱۴ مرداد ماه فرم ثبت‌نام در سایت رویداد برای متقاضیان باز می‌شود و همه استارتاپ‌ها می‌توانند برای حضور در این رویداد منحصربه‌فرد نام‌نویسی کنند.
وی ادامه داد: امسال شهرهای مشهد، تهران، تبریز، شیراز و کرمان میزبان این رویداد استارتاپی خواهند بود و امیدواریم بتوانیم به بهانه این رویداد فرصتی را برای همه استارتاپ‌های بومی در سراسر کشور فراهم کنیم. امسال نیز این تور به مدت ۱۰ روز برگزار می‌شود و تیم متشکل از کارآفرینان و سرمایه‌گذاران طی یک سفر فشرده با استارتاپ‌های منتخب در این شهرها دیدار خو.اهند کرد.
وی اضافه کرد: این تیم استارتاپی همراه با دو داور ایرانی و سه داور بین‌المللی به این پنج شهر سفر خواهند کرد و استارتاپ‌های منتخب را  برای  ورود به مرحله نهایی ارزیابی خواهند کرد. استارتاپ های برنده از هر شهر برای شرکت در مرحله نهایی در اوایل اسفند ماه ۱۳۹۷ به جزیره کیش دعوت خواهند شد. 


17 امرداد 1397 13:58
چاپ | ارسال به ديگران

نشریه بازار کار

خبرنامه

لطفا جهت عضويت و يا لغو عضويت در خبرنامه الکترونيکی بازارکار، آدرس پست الکترونيک خود را وارد نماييد.

نظرسنجی

آیا از عملکرد دولت در حوزه اشتغال در سال 97 رضایت دارید؟