مجوز استخدام 800 نفر در نیروی انتظامی استان البرز صادر شد

مجوز استخدام 800 نفر در نیروی انتظامی استان البرز صادر شد
به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرج، سردار عباسعلی محمدیان در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه این هفته کرج با تبریک هفته نیروی انتظامی اظهار داشت: میزان  وقوع جرم در استان البرز روند کاهشی داشته و در جرایمی مانند قتل  و سرقت، کشفیات افزایش یافته است.
وی با بیان اینکه کشف انبارهای احتکار کالا به نسبت مدت مشابه سال قبل افزایش داشته است، تصریح کرد: نقش مردم در این توفیقات غیرقابل انکار است.
 محمدیان با بیان اینکه  استان البرز به واسطه عقب ماندگی در حوزه نیروی انسانی با موافقت مسئولان ناجا نسبت به تقویت نیروی انسانی از بین جوانان متعهد، متخصص و انقلابی اقدام می‌کند، ادامه داد: مجوز استخدام  800 نفر از داوطلبان در نیروی انتظامی در استان البرز صادر شد و طی مراحل قانونی از بین جوانان استخدام انجام می‌شود.
فرمانده انتظامی استان البرز با بیان اینکه جریمه تاخیر و دیرکرد  پرداخت قبوض جریمه‌های خودرو از فردا صبح برداشته می‌شود و تنها اصل جریمه قابل پرداخت است، تصریح کرد: در مورد خودروهای توقیفی که مشکل انتظامی دارند نیز دستور عفو و بخشش برای آنها صادر شد و شهروندانی که خودروی آنها به واسطه تخلف انتظامی توقیف شده می‌توانند از این عفو استفاده کنند و این عفو شامل خودروهایی که با دستور قضایی توقیف شده‌اند نمی‌شود. 

14 مهر 1397 9:43
چاپ | ارسال به ديگران

نشریه بازار کار

خبرنامه

لطفا جهت عضويت و يا لغو عضويت در خبرنامه الکترونيکی بازارکار، آدرس پست الکترونيک خود را وارد نماييد.

نظرسنجی

آیا از عملکرد دولت در حوزه اشتغال در سال 97 رضایت دارید؟