جذب ۳۹ درصدی تسهیلات اشتغال‌زایی مناطق زلزله‌زده

مدیرکل تعاون و کار کرمانشاه خبر داد
جذب ۳۹ درصدی تسهیلات اشتغال‌زایی مناطق زلزله‌زده

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه از جذب ۳۹ درصدی سهمیه ابلاغی تسهیلات اشتغال‌زایی روستایی و عشایری مناطق زلزله‌زده استان خبر داد.
حسن عزیزی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: از مجموع ۳۰۰ میلیارد تومان سهمیه ابلاغی تسهیلات اشتغال‌زایی روستایی و عشایری مناطق زلزله‌زده استان کرمانشاه بالغ بر ۱۱۵ میلیارد و ۹۷۶ میلیون ریال به ۷۲۹۷ طرح با اشتغال‌زایی ۷۲۹۳ نفر پرداخت شده است.
وی افزود: همچنین در مجموع ۲۸ هزار و ۱۲۹ طرح با اعتبار مورد نیاز ۸۹۷ میلیارد و ۸۰۱ میلیون تومان با اشتغال‌زایی ۳۳ هزار و ۵۱ نفر پیش‌پذیرش شده‌اند.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه افزود: از این تعداد طرح پیش‌پذیرش شده ۷۳۴۲ طرح با اعتبار ۱۱۶ میلیارد و ۶۸۸ میلیون تومان انعقاد قرارداد شده‌ است.
به گفته عزیزی، در این میان بانکهای صندوق کارآفرینی امید و توسعه تعاون با ۵۶ و ۵۰ درصد پرداختی نسبت به سهمیه در جایگاه‌های اول و دوم بانک‌های عامل پرداخت‌کننده تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری مناطق زلزله‌زده قرار دارند.
وی تصریح کرد: بانک کشاورزی هم با توجه به اینکه سهمیه ابلاغی بیشتری نسبت به بانکهای دیگر تاکنون ۳۰ درصد اعتبارات سهمیه خود را پرداخت کرده است


13 آبان 1397 15:40
چاپ | ارسال به ديگران

نشریه بازار کار

خبرنامه

لطفا جهت عضويت و يا لغو عضويت در خبرنامه الکترونيکی بازارکار، آدرس پست الکترونيک خود را وارد نماييد.

نظرسنجی

آیا از عملکرد دولت در حوزه اشتغال در سال 97 رضایت دارید؟