موفقیت شرکت های فناور عضو پارک علم و فناوری البرز در ششمین نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی تبریز

موفقیت شرکت های فناور عضو پارک علم و فناوری البرز در ششمین نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی تبریز

طرح دو شرکت فناور عضو پارک علم و فناوری البرز در  ششمین نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی تبریز  برگزیده شد
به گزارش بازارکار به نقل از روابط عمومی پارک علم و فناوری البرز، ششمین  نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری ربع رشیدی ( رینوتکس)  که به میزبانی نمایشگاه بین المللی تبریز که از روز پنجشنبه دهم آبان ماه آغاز به کار کرده بود روز دوشنبه 14 آبان  با برگزاری مراسم اختتامیه به طور رسمی به کار خود پایان داد این مراسم  با حضور  دکتر سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهور و جمعی از مقامات عالی کشوری و استانی برگزار شده و از ایده ها و طرح های برگزیده تقدیر شدبا معرفی ایده های برتر و طرح های برگزیده، به کار خود خاتمه داد.
  محمد صادق  سبط الشیخ انصاری معاون فناوری پارک و داور منتخب ششمین نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی تبریزگفت: بیش از 1600 طرح فناورانه از 27 استان کشور به همراه 15 طرح خارجی از کشورهای ترکیه ، اتریش ، سوئیس ، مالی و آذربایجان برای حضور در این نمایشگاه ثبت نام کردند و در نهایت 10 طرح ،  برگزیده نهایی جشنواره شد و از میان این طرح های برگزیده ، دو طرح فناورانه مربوط به شرکت تکین سامانه پیشگامان کاوش با طرح "شبیه سازهای رانندگی" و شرکت سبز فناوران آویژه  با طرح " توربین بادی محور عمود  پره هوشمند" عضو پارک علم و فناوری البرز می باشد.
وی ضمن اهمیت برشمردن کیفیت طرح های  ارایه شده استان البرز در این جشنواره گفت ؛  از بین طرح ها ی ثبت نام شده  ، 24 طرح از استان البرز بود  که با برگزیده شدن طرح دو شرکت فناور عضو پارک علم و فناوری البرز  بعنوان طرح برگزیده  نسبت  به سایر استان ها  ، سهم استان البرز بیشتر بوده و با ارزش بودن و ارتقا سطح کیفیت  طرح های فناورانه  استان البرز را نشان می دهد.
معاون فناوری پارک علم و فناوری البرز عنوان کرد: ششمین نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی RINOTEX2018)  ) در  سه بخش ایده‎های فناورانه، توسعه و تجاری سازی فناوری و فروش محصولات دانش بنیان  و با برگزاری 30 رویداد فناورانه شامل دوره و کارگاه های آموزشی، رویدادهای کارآفرینی، نشست های تخصصی و ... به عنوان رویدادهای جانبی در محل نمایشگاه بین‎المللی تبریز برگزار شد.
  انصاری در آخر گفت :  تجاری سازی فناوری ، بسترسازی برای تکمیل چرخه‌ی علم تا فناوری و فناوری تا کسب و کار ، شناسایی و معرفی نوآوری ها و اختراعات فناورانه و طرح ها و ایده‌های دانش محور و معرفی توانمندی های پژوهشی و فناوری و بسترسازی برای کاربردی کردن آن ها از اهداف برگزاری این جشنواره و نمایشگاه بود.
گفتنی است ششمین نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی به مدت 5 روز  از مورخ 10 الی 14 ابان نمایشگاه بین المللی تبریز برگزار گردید


15 آبان 1397 14:13
چاپ | ارسال به ديگران

نشریه بازار کار

خبرنامه

لطفا جهت عضويت و يا لغو عضويت در خبرنامه الکترونيکی بازارکار، آدرس پست الکترونيک خود را وارد نماييد.

نظرسنجی

به نظر شما برنامه توسعه مشاغل خانگی تاچه می تواند در بیکاری دانش آموختگان دانشگاه ها تاثیرداشته باشد؟