امضای تفاهم نامه هفت جانبه توسعه کسب و کارهای دیجیتالی در حوزه سلامت الکترونیک

امضای تفاهم نامه هفت جانبه توسعه کسب و کارهای دیجیتالی در حوزه سلامت الکترونیک

تفاهم نامه همکاری هفت جانبه به منظور توسعه کسب و کارهای دیجیتالی درحوزه سلامت الکترونیک با هدف همکاری ، هماهنگی و هم افزایی قابلیت و ظرفیت سازی در توسعه این نوع از کسب و کار ها امضا شد.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون  ،کار ورفاه اجتماعی این نشست امروز  با حضور" ابوالحسن فیروزآبادی" رئیس مرکز ملی و دبیرشورای عالی فضای مجازی، عیسی منصوری معاون  توسعه کار آفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، محمدهادی ایازی معاون اجتماعی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، حمید فرهنگ مدیرعامل همراه اول، و نمایندگانی از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، سازمان فناوری اطلاعات و مرکز توسعه رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و همراه اول برگزار شد .
گفتنی است دراین تفاهم نامه ، شورای عالی فضای مجازی ، معاونت توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی ، وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی ، همراه اول ، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری ، سازمان فناوری و اطلاعات و مرکز توسعه رسانه های دیجیتال وزارت ارشاد هریک با توجه به فعالیت های  تخصصی حوزه خود در این تفاهم نامه سهیم شدند . 
شایان ذکر است  ، همراه اول به عنوان اپراتور پیشرو در امر حمایت از کسب و کارهای نوپا  در معرفی استارت آپ ها با بهره مندی از ظرفیت سامانه های هوشمند دراختیار،  متعهد شد در شتابدهی رسانه ای کسب و کارهای نوین حمایت کند .
همچنین  براساس این تفاهم نامه قرار بر این شد که همراه اول سهمیه تبلیغی صدا و سیما به استارت آپ ها را  با استفاده از ظرفیت مرکز توسعه کسب و کار های ایران ( توسکا )  به عنوان شتاب دهنده رسانه ای کسب و کارهای کوچک بر بستر دیجیتال انجام دهد  .
در این نشست فیروز آبادی بر نقش اپراتور اول در توسعه کسب و کارهای دیجیتال نوپا ، تقویت ظرفیت های داخلی و ملی و تولید محتوای موثر و مفید در فضای مجازی تاکید کرد .
همچنین دراین نشست از عیسی منصوری برای  حمایت همه جانبه از کسب وکارهای نوپای دیجیتالی قدردانی شد  .


12 آذر 1397 12:12
چاپ | ارسال به ديگران

نشریه بازار کار

خبرنامه

لطفا جهت عضويت و يا لغو عضويت در خبرنامه الکترونيکی بازارکار، آدرس پست الکترونيک خود را وارد نماييد.

نظرسنجی

آیا از عملکرد دولت در حوزه اشتغال در سال 97 رضایت دارید؟