۱۶۰ واحد شرکت دانش بنیان در شاهرود فعالیت می‌کنند

معاون رئیس جمهور:
۱۶۰ واحد شرکت دانش بنیان در شاهرود فعالیت می‌کنند

معاون علمی و فناوری رئیس جمهور از فعالیت ۱۶۰ واحد شرکت دانش بنیان در شاهرود به مثابه دستاوردی وسیع در زمینه فناوری های نوین یاد کرد.
به گزارش خبرنگار مهر، سورنا ستاری شامگاه سه شنبه در بازدید از شرکت‌های مستقر در پارک علم و فناوری استان سمنان مرکز شاهرود ضمن بیان اینکه فعالیت ۱۶۰ واحد شرکت دانش بنیان در شاهرود یک گام رو به جلو در زمینه رشد و ارتقای علمی و فناوری است، تاکید کرد: این تعداد واحد فناور تنها از سال ۹۱ تا کنون تشکیل شده‌اند که نشان دهنده دستاورد بزرگ در عرصه فناوری محسوب می‌شود.
وی افزود: یکی از مزیت‌های ویژه شرکت‌های فناوری و دانش بنیان توانمندی این شرکت‌ها ایجاد اشتغال هستند.
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور با بیان اینکه دولت نگاه خوبی به پارک‌های علم و فناوری و همچنین شرکت‌های دانش بنیان دارد، تاکید کرد: افزایش ۷۰ درصدی بودجه پارک ‌های علم و فناوری در سال ۹۸ نشان از عزم دولت در این راستا دارد.
ستاری در ادامه گفت: در شهرستان ها باید به تناسب ظرفیت ها شرکت های دانش بنیان دایر شود تا بتوانیم از آن ها در راستای افزایش راندمان و همچنین اشتغال زایی کمک بگیریم از سوی دیگر ما معتقد هستیم که صندوق پژوهش فناوری می بایست گارانتی و ضمانت عملکردی خود را ارائه دهد تا به این شکل به شرکت‌های دانش‌بنیان کمک شود.
سفر هیئت دولت به استان سمنان تا فردا ادامه دارد.
روحانی امروز صبح در جمع مردم شاهرود سخنرانی کرد، وی همچنین غروب امروز نیز در جمع دانشگاهیان سمنانی سخنرانی کرد.
 


14 آذر 1397 9:9
چاپ | ارسال به ديگران

نشریه بازار کار

خبرنامه

لطفا جهت عضويت و يا لغو عضويت در خبرنامه الکترونيکی بازارکار، آدرس پست الکترونيک خود را وارد نماييد.

نظرسنجی

آیا از عملکرد دولت در حوزه اشتغال در سال 97 رضایت دارید؟