افتتاح مرکز نوآوری و شتاب دهی دانشگاه بیرجند

با حضورمعاون رئیس جمهور صورت گرفت
افتتاح مرکز نوآوری و شتاب دهی دانشگاه بیرجند
 مرکز نوآوری و شتاب دهی دانشگاه بیرجند با حضورمعاون رئیس جمهور افتتاح شد.
به گزارش خبرنگار مهر، مرکز نوآوری و شتابدهی دانشگاه بیرجند عصر دوشنبه با حضور سورنا ستاری معاون علمی وفناوری رئیس جمهور افتتاح شد.
ناصر ولی‌پور مطلق، مدیرکارآفرینی و ارتباط با صنعت دانشگاه بیرجند در حاشیه این افتتاح در جمع خبرنگاران گفت: مرکز نوآوری و شتاب دهی برای حمایت و توسعه ایده‌های نوآورانه کسب و کار در دانشگاه راه اندازی شده است.
وی اظهار کرد: در این مرکز دانشجویان با مهارت‌های کسب و کار، نحوه ورود به بازار و رشد ایده‌های نوآورانه آشنا می شوند.
مدیرکارآفرینی و ارتباط با صنعت دانشگاه بیرجند با بیان اینکه حمایت از ایده برای تبدیل به نمونه اولیه خدمات یا محصول از نظر تجهیزات و مشاوره در این مرکز انجام می‌شود، گفت: ۵۰۰ میلیون تومان برای فضای فعلی و فاز اول این مرکز هزینه شده است.
ولی پور مطلق اظهار کرد: این هزینه برای بازسازی و نوسازی متناسب با رویکرد فضاهای مراکز نوآوری از محل اعتبارات دانشگاه در حوزه توسعه فناوری پرداخت شده که همین فضا جوابگوی نیازهای دانشگاه نیست و به سرعت پیگیر جذب اعتبار برای راه اندازی فاز دوم و توسعه این فضا هستیم.
وی با بیان اینکه اعضای هیات علمی در فضای تولید دانش و ثروت آفرینی و دانشجویان با ایده‌های نوآورانه می‌توانند از این مرکز استفاده کنند، گفت: درحال حاضر این فضا ۳۰۰ متر مربع زیربنا دارد و نوسازی آن از سه ماه قبل آغاز و تاکنون ادامه داشته است. 

17 دی 1397 18:43
چاپ | ارسال به ديگران

نشریه بازار کار

خبرنامه

لطفا جهت عضويت و يا لغو عضويت در خبرنامه الکترونيکی بازارکار، آدرس پست الکترونيک خود را وارد نماييد.

نظرسنجی

آیا از عملکرد دولت در حوزه اشتغال در سال 97 رضایت دارید؟