پارک علم و فناوری البرز و اداره کل اوقاف و امور خیریه استان البرز تفاهم نامه همکاری امضا کردند

در حاشیه نشست روسا و مدیران ارشد جهاد دانشگاهی با سازمان اوقاف و امور خیریه کشور
پارک علم و فناوری البرز و اداره کل اوقاف و امور خیریه استان البرز تفاهم نامه همکاری امضا کردند

تفاهم نامه همکاری بین پارک علم و فناوری البرز و اداره کل  اوقاف و امور خیریه استان البرز به منظور هم افزایی و همکاری های مشترک در جهت ترویج و توسعه وقف علم و فناوری امضا شد.
به گزارش بازارکار به نقل از روابط عمومی پارک علم و فناوری البرز، صبح روز سه شنبه  هجده ام دی ماه ،  در حاشیه نشست روسا و مدیران ارشد جهاد دانشگاهی با سازمان اوقاف و امور خیریه کشور تفاهم نامه همکاری بین پارک علم و فناوری البرز و اداره کل  اوقاف و امور خیریه استان البرز جهت  همکاری در استفاده از ظرفیت وقف و واقفین در جهت ایجاد  و توسعه اشتغال و اقتصاد دانش بنیان و احیا عمران و آبادانی رقابت با حمایت از فناوران و صاحبان ایده در سطح استان البرز منعقد گردید.
 در این نشست آقایان دکتر طیبی رئیس جهاددانشگاهی کشور با هیئت همراه ، حجت الاسلام والمسلمین سیدمهدی خاموشی،  حجت‌الاسلام  و المسلمین محمد صالحی مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان البرز رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه البرز ، دکتر ربانی رئیس پارک علم و فناوری البرز حضور داشتند.
گفتنی است در این رویداد بازدید کنندگان  با حضور در بخش‌های مختلف این مجموعه از مرکز ذخایر ژنتیکی و پروژه تولید لاین مرغ بومی و بذر هیبریدی، پژوهشکده گیاهان دارویی، فارم پژوهشگاه رویان (حیوانات شبیه‌سازی شده)،مرکز بیوتکنولوژی تولید مثل حیوانات مزرعه ای پژوهشگاه ابن سینا ( پروژه تولید جنین آزمایشگاهی تعیین جنسیت شده گاو ) و مرکز ساخت مبدل های الکتریکی UPS صنعتی  واحد علم و صنعت بازدید کردند. از نزدیک با فعالیت‌های فناورانه پارک علم و فناوری البرز و مجتمع تحقیقاتی شهدای جهاددانشگاهی آشنا شدند .
این بازدید با هدف ایجاد همکاری دو جانبه بین سازمان اوقاف و جهاددانشگاهی صورت گرفت.


18 دی 1397 17:27
چاپ | ارسال به ديگران

نشریه بازار کار

خبرنامه

لطفا جهت عضويت و يا لغو عضويت در خبرنامه الکترونيکی بازارکار، آدرس پست الکترونيک خود را وارد نماييد.

نظرسنجی

آیا از عملکرد دولت در حوزه اشتغال در سال 97 رضایت دارید؟