آزمون انتخابی تکنسین‌های اورژانس برای اعزام به عتبات در سال ۹۸

آزمون انتخابی تکنسین‌های اورژانس برای اعزام به عتبات در سال ۹۸

رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر از برگزاری آزمون کتبی و شفاهی تخصصی ویژه انتخاب تکنسین های اورژانس برای اعزام به عتبات عالیات در سال ۹۸ خبر داد.
به گزارش گروه سلامت خبرگزاری فارس، محمدتقی حلی ساز با بیان اینکه از ابتدای سال فراخوان حضور تکنسین‌های اورژانس در تیم های اعزامی هلال احمر به عتبات، اعلام و تاریخ آزمون مشخص شد، افزود: با برگزاری آزمون کتبی و شفاهی، نیروهای اورژانس مورد نیاز برای اعزام به عتبات عالیات در یکسال آینده انتخاب می شوند.
رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت هلال احمر اظهار کرد: این مرکز هر ۱۷ روز یک تیم درمانی شامل پرستار خانم و آقا، تکنسین اورژانس، تکنسین دارو، نیروی آزمایشگاه، نیروی خدمات، بهداشت محیط، پزشک عمومی خانم و آقا و پزشک متخصص به عتبات اعزام می کند که در هر اعزام ۶ تکنسین اورژانس حضور دارند و به طور متوسط ماهانه ۱۲ نفر و طی ۱۰ ماه ۱۲۰ تکنسین اورژانس از طرف مرکز پزشکی حج و زیارت هلال احمر برای ارائه خدمات به زائران به دو شهر نجف و کربلا اعزام می شوند.
وی بااشاره به اینکه انتخاب نیروهای اورژانس در ایام اربعین متفاوت خواهد بود، افزود: ادامه همکاری در ایام اربعین با دوستانی که در این آزمون پذیرفته می شوند بر مبنای ارزشیابی تکنسین ها در عتبات انجام شده و دیگر آزمونی برای این ایام نخواهیم داشت.


19 دی 1397 16:25
چاپ | ارسال به ديگران

نشریه بازار کار

خبرنامه

لطفا جهت عضويت و يا لغو عضويت در خبرنامه الکترونيکی بازارکار، آدرس پست الکترونيک خود را وارد نماييد.

نظرسنجی

به نظر شما برنامه توسعه مشاغل خانگی تاچه می تواند در بیکاری دانش آموختگان دانشگاه ها تاثیرداشته باشد؟