اعلام نتایج اولیه فراخوان تأسیس دفاتر خدمات الکترونیک قضایی

اعلام نتایج اولیه فراخوان تأسیس دفاتر خدمات الکترونیک قضایی

سرپرست اداره‌کل خدمات الکترونیک قضائی مرکز آمار و فناوری اطلاعات قوه قضائیه، از انتشار نتایج اولیه هشتمین فراخوان متقاضیان تأسیس این دفاتر در مراکز استان‌ها از ۱۸ بهمن ماه خبر داد.
به گزارش بازارکار به نقل از خبرگزاری فارس، سرپرست اداره‌ کل خدمات الکترونیک قضایی مرکز آمار و فناوری اطلاعات قوه قضائیه، از انتشار نتایج اولیه هشتمین فراخوان متقاضیان تاسیس این دفاتر در مراکز استان‌ها از ۱۸ بهمن ماه خبر داد.
علی اصغر تدین با اعلام خاتمه فرآیند بررسی صلاحیت اولیه متقاضیان تاسیس این دفاتر گفت: در فراخوان اعلام شده، بیش از ۹ هزار متقاضی از سراسر کشور شرکت داشته‌اند که پذیرفته‌شدگان مرحله نخست با توجه به شرایط عمومی و اختصاصی اعلام شده، از بالاترین امتیاز کسب شده تا سه برابر ظرفیت هر مرکز استان خواهند بود.
 معاون پژوهش، برنامه ریزی و نظارت مرکز آمار و فناوری اطلاعات قوه قضائیه افزود: در صورتی که متقاضیان به نتایج این فراخوان اعتراض داشته باشند، می‌توانند ظرف مدت ۱۰ روز از تاریخ اعلام نتایج، صرفاً با مراجعه به سامانه عدل‌ایران به نشانی www.adliran.ir اعتراض خود را ثبت کنند.
 سرپرست اداره‌ کل خدمات الکترونیک قضایی خاطر نشان کرد: پذیرفته‌شدگان مرحله نخست در صورتی که پس از بررسی مدارک و مصاحبه علمی و تخصصی واجد شرایط نهایی تاسیس دفتر خدمات الکترونیک قضایی شناخته شوند، جهت اخذ پروانه دفتر معرفی خواهند گردید.
 تدین با اشاره به راه‌اندازی خدمات دعاوی طاری، اعتراضی و ارائه شکایت کیفری در سامانه عدل‌ایران گفت: کلیه خدماتی که پیش از این در دفاتر خدمات الکترونیک قضایی به هموطنان ارائه شده است، در دفاتر جدید التاسیس نیز فعال خواهد بود و بزودی «خدمت تقدیم لایحه» از طریق دفاتر خدمات الکترونیک قضایی نیز راه‌اندازی خواهد شد.
 سرپرست اداره‌کل خدمات الکترونیک قضایی در پایان ضمن تاکید بر اینکه سامانه عدل‌ ایران تنها مرجع اطلاع‌رسانی نتایج فراخوان خواهد بود، تصریح کرد: متقاضیان تاسیس دفاتر خدمات الکترونیک قضایی از مراجعه حضوری و تماس تلفنی با کارشناسان اداره کل خدمات الکترونیک قضایی پرهیز کنند.


19 بهمن 1397 7:41
چاپ | ارسال به ديگران

نشریه بازار کار

خبرنامه

لطفا جهت عضويت و يا لغو عضويت در خبرنامه الکترونيکی بازارکار، آدرس پست الکترونيک خود را وارد نماييد.

نظرسنجی

به نظرشما کدامیک از گروه رشته های تحصیلی شانس بیشتری برای یافتن فرصت شغلی دارند؟