افتتاح و کلنگ‌زنی 1292 میلیارد ریال پروژه در گرگان با حضور وزیر اقتصاد

در جریان سفر یک روزه دژپسند به استان گلستان انجام می‌شود
افتتاح و کلنگ‌زنی 1292 میلیارد ریال پروژه در گرگان با حضور وزیر اقتصاد

در جریان سفر یک روزه فرهاد دژپسند وزیر اقتصاد و امور دارایی به استان گلستان تعداد 643 پروژه عمرانی و اقتصادی با اعتباری بالغ بر یک‌هزار و 292 میلیارد ریال در شهرستان گرگان افتتاح و کلنگ‌زنی می‌شود.
به گزارش خبرگزاری فارس از گرگان، به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی مراسم متمرکز افتتاح و کلنگ‌زنی امروز در شهر سرخنکلاته گرگان با حضور وزیر اقتصاد و امور دارایی انجام می‌گیرد در این سفر قرار است 137 پروژه عمرانی و 506 پروژه اقتصادی با اعتبار یک‌هزار و 292 میلیارد ریال افتتاح و کلنگ‌زنی شود.
از 137 پروژه عمرانی تعداد ۱۱۶ پروژه با سرمایه‌گذاری یک‌هزار و ۱۱۹ میلیارد ریال راه‌اندازی می‌شود و تعداد ۲۱ پروژه با اعتباری بالغ بر ۱۷۳ میلیارد ریال کلنگ‌زنی خواهد شد.
از مهمترین پروژه های عمرانی قابل افتتاح؛ سالن ورزشی وزنه برداری در گرگان، سالن ورزشی کفشگیری، امیرآباد و معصوم‌آباد، سالن ورزشی کانون طه، تصفیه‌خانه و جمع‌آوری آب‌های سطحی و برق رسانی به شهرک‌های صنعتی گرگان خواهد بود.
همچنین کانال انتقال آب کشاورزی و مرمت قنوات، افتتاح مدرسه خیرساز، ساختمان مرکزی دانشگاه گلستان، آب‌نمای صخره‌ای ناهارخوران، طرح هادی روستایی، تامین آب شرب روستایی و احیاء بافت تاریخی تکایا و سرچشمه با حضور دژپسند وزیر اقتصاد و امور دارایی به بهره‌برداری می‌رسد.
از مهمترین پروژه‌های اقتصادی که با حضور دژپسند قرار است به بهره‌برداری برسد افتتاح کارخانه خوراک آماده دام و طیور، افتتاح بخش اقامتی پذیرایی، روغن‌کشی و فرآوری زیتون، بسته‌بندی شوریجات و ترشیجات، بسته‌بندی خشکبار، گلخانه سبزی و سیفی است.
همچنین آغاز عملیات اجرایی دو اقامتگاه، دو هتل، یک نیروگاه هفت مگاواتی و یک پروژه گردشگری در سفر یک روزه وزیر اقتصاد و امور دارایی به گلستان انجام خواهد گرفت.
از دیگر برنامه‌های سفر وزیر اقتصاد و امور دارایی به استان گلستان دیدار با نماینده ولی‌فقیه، هم‌اندیشی با نخبگان، اقتصاددانان و اساتید دانشگاهی، جلسه هم‌اندیشی با فعالان اقتصادی و تجار است در پایان این سفر دژپسند در شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی شرکت خواهد کرد.


21 بهمن 1397 11:44
چاپ | ارسال به ديگران

نشریه بازار کار

خبرنامه

لطفا جهت عضويت و يا لغو عضويت در خبرنامه الکترونيکی بازارکار، آدرس پست الکترونيک خود را وارد نماييد.

نظرسنجی

به نظر شما برنامه توسعه مشاغل خانگی تاچه می تواند در بیکاری دانش آموختگان دانشگاه ها تاثیرداشته باشد؟