اختصاص 100سهمیه برای جذب نخبگان در هیات علمی دانشگاه ها

رئیس مرکز جذب وزارت علوم :
اختصاص 100سهمیه برای جذب نخبگان در هیات علمی دانشگاه ها

رئیس مرکز جذب اعضای هیأت علمی وزارت، تحقیقات و فناوری، اظهار کرد: با مشارکت سازمان امور استخدامی و بنیاد ملی نخبگان، 100 ظرفیت برای جذب نخبگان به عنوان هیأت علمی دانشگاه ها در نظر گرفته شده است.
به گزارش بازارکار حجت الاسلام و المسلمین محمدرضا رضوان طلب روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا، افزود: با مشارکت سازمان امور استخدامی، وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و بنیاد ملی نخبگان، سهمیه جدیدی برای جذب نخبگان به عنوان هیأت علمی همانند سال های گذشته فریز شده است.
وی درباره موارد استفاده از این سهمیه، توضیح داد: در مواردی که نخبه ای در فرایند جذب به مرحله صدور حکم کارگزینی برسد و استخدامش معطوف به نداشتن ردیف استخدام باشد، از سهمیه نخبگان استفاده می کنیم تا هیچ نخبه ای به علت نبود ردیف استخدام، جا نماند.
رئیس مرکز جذب هیأت علمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، گفت: این ردیف با نامه بنیاد ملی نخبگان به افراد اختصاص داده می شود تا مشکلی در ردیف استخدامی این نخبگان وجود نداشته باشد.
رضوان طلب در مورد میزان این سهمیه خاطرنشان کرد: سال گذشته از همین 100 سهمیه هم استفاده نشد و 20 سهمیه آن خالی ماند. البته 80نفر از سهمیه خاص نخبگان به دلیل نبود ردیف های استخدامی، استفاده کردند. امسال هم از 100 سهمیه برای جذب نخبگان استفاده می کنیم.


21 بهمن 1397 12:9
چاپ | ارسال به ديگران

نشریه بازار کار

خبرنامه

لطفا جهت عضويت و يا لغو عضويت در خبرنامه الکترونيکی بازارکار، آدرس پست الکترونيک خود را وارد نماييد.

نظرسنجی

آیا از عملکرد دولت در حوزه اشتغال در سال 97 رضایت دارید؟