هفدهمین پارک علم و فناوری کشور در دانشگاه علوم پزشکی تهران

هفدهمین پارک علم و فناوری کشور در دانشگاه علوم پزشکی تهران

رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران گفت: راه اندازی پارک علم و فناوری دانشگاه علوم پزشکی تهران امسال مصوب شد که هفدهمین پارک علم و فناوری در کشور خواهد بود.
دکتر عباسعلی کریمی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار علمی ایرنا افزود: پارک علم و فناوری تهران در منطقه 18تهران ایجاد خواهد شد و هیات رئیسه این پارک تعیین و رئیس آن هم انتخاب شده است.
وی اظهار داشت: هرچند اعتباری هم برای این مجموعه در نظر گرفته شده است اما در تلاش هستیم از توان خیرین برای این کار بزرگ استفاده کنیم .
رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران همچنین در حکمی دکتر محمود بیگلر معاون توسعه دانشگاه، دکتر محمدعلی صحرائیان معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه، دکتر شهریار نفیسی رئیس دانشکده پزشکی ، دکتر محمد شریف زاده رئیس دانشکده داروسازی، دکتر علیرضا احمدیان رئیس دانشکده فناوری های نوین پزشکی و دکتر سعید سرکار، دکتر عباس کبریایی زاده و دکتر شاهین آخوندزاده اساتید دانشگاه و دکتر محمدرضا منظم مدیر توسعه فناوری و ارتباط با صنعت دانشگاه را به عنوان اعضای شورای پارک علم و فناوری دانشگاه علوم پزشکی تهران منصوب کرد.
همچنین دکتر رسول دیناروند، استاد دانشگاه علوم پزشکی تهران از سوی رئیس دانشگاه به عنوان رئیس شورای راهبردی پارک علم و فناوری دانشگاه علوم پزشکی تهران منصوب شد.
وی به جایگاه علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران اشاره کرد و گفت: براساس رتبه بندی سایت های بین المللی، این دانشگاه در بین دانشگاه علوم پزشکی دنیا، رتبه کمتر از 250 را به دست آورد اما در بین دانشگاه های جامع رتبه ما بیش از 400 است .
رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران افزود: نگاه ما به آینده این است که در رتبه های کمتر از 100 قرار بگیریم، هر چند کار مشکلی است اما تلاش می کنیم تا این جایگاه را به دست آوریم.
وی ادامه داد: دانشگاه علوم پزشکی تهران به سمت دانشگاه های نسل سوم و چهارم در حرکت است و با بهره گیری از توان و ظرفیت جوانان متعهد و متخصص این دانشگاه، امیدواریم در بخش های مختلف به جایگاه های بالاتری دست یابیم.


21 بهمن 1397 12:16
چاپ | ارسال به ديگران

نشریه بازار کار

خبرنامه

لطفا جهت عضويت و يا لغو عضويت در خبرنامه الکترونيکی بازارکار، آدرس پست الکترونيک خود را وارد نماييد.

نظرسنجی

آیا از عملکرد دولت در حوزه اشتغال در سال 97 رضایت دارید؟