جذب دندانپزشک و داروساز در همدان

مدیر درمان تامین اجتماعی همدان خبر داد
جذب دندانپزشک و داروساز در همدان

مدیر درمان تامین اجتماعی همدان از جذب داندنپزشک و داروساز در همدان خبر داد.
به گزارش خبرگزاری فارس از همدان، ظهر امروز مراسم گردهمایی بازنشستگان مدیریت درمان تامین اجتماعی همدان برگزار و از زحمات 18 نفر تقدیر شد.
مدیر درمان تامین اجتماعی همدان با بیان اینکه بازنشستگان، گنجینه‌های سرشار از تجربه و تخصص هستند اظهار کرد:‌ بزرگترین سرمایه هر مجموعه نیروی انسانی است و بهترین نیروهای کشور پیشکسوتان و بازنشستگان هستند.
علیرضا صفری گفت: بازنشستکان می‌توانند با استفاده از تجربه‌های خود که حاصل یک عمر تلاش صادقانه است به جامعه خدمات مفیدی ارائه دهند.
وی با تاکید به اینکه هر خلاقیت و ابتکاری در یک مجموعه محصول سخت‌افزار نیست بلکه انسان‌های خلاق، مستعد و متخصص هستند که آن را شکل می‌دهند افزود: نیروهای مجموعه مدیریت درمان تامین اجتماعی استان تلاش بی‌وقفه‌ای دارند که بتوان خدمات درمانی خوب و در خور بیمه‌شدگان ارائه داد.
مدیر درمان تامین اجتماعی همدان در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به اینکه طی چند سال اخیر در جذب پزشک متخصص و عمومی، داروساز و داندانپزشک شرایط بهتری فراهم شده است گفت: تجهیزات خوبی در مراکز درمانی تامین اجتماعی به کار گرفته‌ایم که اگر بتوانیم بهره‌وری را بالا و خدمات مطلوب‌تری به بیماران ارائه دهیم، به اهداف نزدیک خواهیم شد.
وی با اشاره به اینکه اقدامات خوبی در مراکز درمانی تامین اجتماعی همدان ارائه شده که باعث افتخار است از کسب رتبه عالی دفاتر پرستاری دو بیمارستان تامین اجتماعی همدان در کشور خبر داد.
صفری بیان کرد: امسال دفتر پرستاری بیمارستان آتیه همدان در بین دفتر پرستاری بیمارستان‌های تامین اجتماعی کشور برای دومین سال پیاپی رتبه عالی را کسب کرد.
در این نشست بازنشستگان مسائل و مشکلات خود را مطرح کردند و هر کدام از آنها  به بیان خاطرات گذشته خود پرداختند.


11 اسفند 1397 16:38
اخبار مرتبط
اشتغال ۱۸۰۰ نفر در نمین
چاپ | ارسال به ديگران

نشریه بازار کار

خبرنامه

لطفا جهت عضويت و يا لغو عضويت در خبرنامه الکترونيکی بازارکار، آدرس پست الکترونيک خود را وارد نماييد.

نظرسنجی

آیا از عملکرد دولت در حوزه اشتغال در سال 97 رضایت دارید؟