تدوین آیین نامه استخدامی حق التدریس‌ها در وزارت آموزش و پرورش گیر کرده است

نماینده مردم تبریز
تدوین آیین نامه استخدامی حق التدریس‌ها در وزارت آموزش و پرورش گیر کرده است

نماینده مردم تبریز در مجلس در تذکری خطاب به بطحایی گفت: تدوین آیین نامه استخدامی حق التدریس ها که اصل موضوع آن تصویب شده؛ همچنان در کوچه پس کوچه‌های این وزارتخانه به نتیجه نرسیده است.
به گزارش بازارکار به نقل از خبرگزاری فارس، اسماعیل سعیدی نماینده تبریز در مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود در صحن علنی گفت: اقدام سخیف آمریکا علیه سپاه را محکوم می کنم این در حالی است که حضرت امام خمینی فرمودند که اگر سپاه نبود کشور نبود.
وی خطاب به رضا اردکانیان وزیر نیرو در خصوص لزوم لایروبی شهرستانهای تبریز، آذرشهر و اسکو افزود: سابقه سیل که در سال‌های اخیر در آذرشهر و روستاهای اطراف که منجر به جان باختن ۲۲ نفر از عزیزان در سال ۹۶ شد اقدامات جدی را در این خصوص انجام دهد ضمن اینکه سیل بندهای آبی اطراف تبریز هم باید تقویت شود.
نماینده مردم تبریز در مجلس در تذکری خطاب به بطحایی وزیر آموزش و پرورش تصریح کرد: باید در خصوص پرداخت مطالبات فرهنگیان تسریع صورت گیرد این درحالیست که حق التدریس ها پرداخت نشده و تدوین آیین نامه استخدامی حق التدریس ها هم که موضوع آن تصویب شده همچنان در کوچه پس کوچه‌های این وزارتخانه  به نتیجه نرسیده است. 
ولی در تذکری به حسن روحانی رئیس‌جمهور گفت: باید عنایت ویژه‌ای برای حل مشکل حقوق و بازنشستگان و مستمری‌بگیران انجام شود این در حالی است که متاسفانه وضعیت معیشت آنان روز به روز بدتر شده است. 
سعیدی در تذکری به آذری جهرمی وزیر ارتباطات اظهار داشت: حقوق کارگزاران دفاتر مخابراتی روستایی و حقوق بازنشستگان و ایثارگران مخابرات پرداخت نشده است. این در حالی است که چندین جلسه در این خصوص برگزار شده ولی تاکنون حل نشده است.

 

25 فروردين 1398 16:0
چاپ | ارسال به ديگران

نشریه بازار کار

خبرنامه

لطفا جهت عضويت و يا لغو عضويت در خبرنامه الکترونيکی بازارکار، آدرس پست الکترونيک خود را وارد نماييد.

نظرسنجی

آیا از عملکرد دولت در حوزه اشتغال در سال 97 رضایت دارید؟