تفاهم‌نامه همکاری بین جهاددانشگاهی بوشهر و دانشگاه فرهنگیان استان منعقد شد

در راستای برگزاری دوره‌های آموزشی تخصصی و پژوهشی‌های کاربردی؛
تفاهم‌نامه همکاری بین جهاددانشگاهی بوشهر و دانشگاه فرهنگیان استان منعقد شد

در راستای برگزاری دوره‌های آموزشی تخصصی و پژوهشی‌های کاربردی تفاهم آموزشی بین جهاددانشگاهی بوشهر و دانشگاه فرهنگیان استان منعقد شد.
 به گزارش بازارکار به نقل از روابط عمومی جهاددانشگاهی بوشهر، طی نشستی با حضور رییس جهاددانشگاهی استان و رییس دانشگاه فرهنگیان تفاهم‌نامه همکاری میان این دو نهاد علمی منعقد شد.
در این نشست علی احمدی زاده رییس جهاددانشگاهی گفت : همکاری و حضور در دانشگاه‌های استان جهت همکاری‌های آموزشی و پژوهشی یکی از اهداف مهم این واحد استانی می‌باشد.
رییس جهاددانشگاهی استان بوشهر افزود : امید دارم با انعقاد این تفاهم‌نامه در راستای برگزاری دوره‌های آموزشی تخصصی و پژوهشی‌های کاربردی جهت دانشجویان دانشگاه فرهنگیان گامی مؤثر را برداریم.
دکتر اکبر مولایی در نشست بر ضرورت همکاری میان این دو مجموعه تأکید کرد و اظهار داشت : برای انعقاد این تفاهم‌نامه نشست‌هایی نیز در سال 97 میان دانشگاه و جهاددانشگاهی برگزار شد تا زمینه همکاری هرچه بیشتر فراهم شود.
رییس دانشگاه فرهنگیان استان در ادامه بیان کرد: جهاددانشگاهی با توجه به نوپا بودن در استان بوشهر خیلی زود دامنه فعالیت‌های علمی، فرهنگی و آموزشی را در سطوح مختلف استان گسترش داده است.


27 فروردين 1398 9:59
اخبار مرتبط
دانشگاه علمی کاربردی ادغام نمی شود
چاپ | ارسال به ديگران

نشریه بازار کار

خبرنامه

لطفا جهت عضويت و يا لغو عضويت در خبرنامه الکترونيکی بازارکار، آدرس پست الکترونيک خود را وارد نماييد.

نظرسنجی

آیا از عملکرد دولت در حوزه اشتغال در سال 97 رضایت دارید؟