دستور وزیر کار برای اعزام بازرسان کار و کارشناسان حفاظت فنی به تونل

دستور وزیر کار برای اعزام بازرسان کار و کارشناسان حفاظت فنی به تونل

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در پی حادثه تونل سیاه بیشه و فوت سه کارگر، دستور داد، فورا هیاتى از بازرسان کار و کارشناسان حفاظت فنی به محل اعزام شوند.
به گزارش بازارکار به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی، وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی، ضمن عرض تسلیت به خانواده‌های داغدار کارگران فوت شده در حادثه امروز تونل سیاه بیشه در آزاد راه تهران شمال، دستور داد، فورا هیاتى از بازرسان کار و کارشناسان حفاظت فنی به محل اعزام شوند.
محمد شریعتمداری وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی به دنبال حادثه ناشی از کار در پروژه حفر تونل در حوالی سیاه بیشه به معاون روابط کار خود دستور فوری رسیدگی به موضوع را صادر کرد.
در این دستور فوری وزیرتعاون ، کار و رفاه اجتماعی آمده است : طبق اخبار واصله در جریان فعالیت ساخت و ساز پیمانکارى در پروژه حفر تونل  انفجارى به وقوع پیوسته و ضروری است فوراً هیاتى مرکب از بازرسان کار و کارشناسان حفاظت فنی  به محل اعزام و نتایج بررسی‌هاى میدانى کارشناسى در بازه موضوع مذکور را فوراً به اینجانب گزارش کنید.
شریعتمداری وقوع این حادثه را به خانواده‌های داغدیده تسلیت گفت.
حاتم شاکرمی، معاون روابط کار وزارت تعاون ، کارورفاه اجتماعی نیز در پی این دستور،  فورا گروهی از بازرسان کار و متخصصان  را به محل حادثه اعزام کرد.


11 ارديبهشت 1398 8:54
اخبار مرتبط
حق مسکن ۱۰۰ هزار تومانی کارگران ابلاغ شد
چاپ | ارسال به ديگران

نشریه بازار کار

خبرنامه

لطفا جهت عضويت و يا لغو عضويت در خبرنامه الکترونيکی بازارکار، آدرس پست الکترونيک خود را وارد نماييد.

نظرسنجی

به نظرشما کدامیک از گروه رشته های تحصیلی شانس بیشتری برای یافتن فرصت شغلی دارند؟