اسامی دریافت کنندگان تسهیلات اشتغال پایدار روستایی منتشر شد

به دستور شریعتمداری و به منظور شفافیت؛
اسامی دریافت کنندگان تسهیلات اشتغال پایدار روستایی منتشر شد

به دستور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای شفافیت، اسامی افرادی که هفت هزار میلیارد تومان تسهیلات کم بهره اشتغال پایدار را دریافت کرده بودند به تفکیک اشتغال مورد تعهد و دستگاه اجرایی هر استان منتشر شد.
به گزارش روز یکشنبه ایرنا از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، در این فهرست، عنوان طرح، نام شهرستان، تعداد اشتغال های مستقیم که باید ایجاد شود، آدرس بنگاه، بانک عامل، مبلغ مصوب و پرداختی و دستگاه اجرایی ذکر شده است.
همچنین اعلام شده که داده های مربوط به جداول پرداخت تسهیلات از محل قانون حمایت از توسعه و ایجاد اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری به صورت ماهانه به روز رسانی می شود.
در این دستور تاکید شده که در صورت وجود انحراف، سیستم بانکی بر اساس شیوه نامه نحوه مواجهه با مصادیق مغایر با تعهدات متقاضیان تسهیلات، اقدام لازم را می بایست عملیاتی کند.
به گزارش ایرنا، «محمد شریعتمداری» بیست و پنجم اردیبهشت ماه در مراسم معارفه مدیران جدید گفت: در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، سامانه های شفافیت را برای اطلاع رسانی در 2 بخش شبکه مدیریت کشور و مردم راه اندازی کرده ایم که 6 سامانه در ماه های گذشته به نقاط خوبی رسیده اند که باید کار خود را با قوت ادامه دهد.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی درباره اقدامات مهم این وزارتخانه افزود: اعلام اسامی همه اعضای هیات مدیره های شرکت های تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، عزل مدیران چند شغله، ممنوعیت افزایش تعداد اعضای هیات مدیره شرکت های دارای سه عضو هیات مدیره و راه اندازی سامانه های شفافیت در صندوق بازنشستگی کشوری، شرکت های شستا، سازمان بهزیستی، معاونت تعاون و سامانه ناظر در اشتغال از جمله اقدامات مهم در حوزه شفافیت است.


22 ارديبهشت 1398 14:11
اخبار مرتبط
زنان سرپرست خانوار برای دریافت تسهیلات با مشکل ضامن مواجه هستند
چاپ | ارسال به ديگران

نشریه بازار کار

خبرنامه

لطفا جهت عضويت و يا لغو عضويت در خبرنامه الکترونيکی بازارکار، آدرس پست الکترونيک خود را وارد نماييد.

نظرسنجی

به نظرشما کدامیک از گروه رشته های تحصیلی شانس بیشتری برای یافتن فرصت شغلی دارند؟