برگزاری رویداد استارت آپی مجتمع صنعتی ماموت با همکاری شرکت فناور پارک علم و فناوری البرز

برگزاری رویداد استارت آپی مجتمع صنعتی ماموت با همکاری شرکت فناور پارک علم و فناوری البرز

موسسه نوفن حامی البرز مستقر در پارک علم و فناوری البرز،  بعنوان کارگزار رسمی مجتمع صنعتی ماموت ، رویداد استارت آپی برگزار می نماید.
به گزارش بازارکار به نقل از روابط عمومی پارک علم و فناوری البرز ، موسسه نوفن حامی البرز از شرکت های مستقر در پارک علم و فناوری البرز به عنوان کارگزار رسمی مجتمع صنعتی ماموت و به منظور دریافت راه حل ها و ایده های جدید در این مجتمع گردید.
بر اساس این گزارش مجتمع صنعتی ماموت تصمیم گرفته است ارتباط خود را با نوآوران و ایده پردازان در قالب فرآیندی دائمی برقرار کند و اقدام به جذب خلاقیت های جدید در حوزه های مربوطه و تجاری سازی آنها نماید. در این خصوص موسسه نوفن حامی البرز کارگزار رسمی این مجتمع است که ایده پردازان را در ارائه ایده های جدید و راه حل مشکلات موجود در صنعت همراهی می کنند.
گروه صنعتی ماموت در دو بخش اقدام به جذب ایده های جدید ایده پردازان کرده است. بخش اول ایده هایی است که مربوط به نیاز های خطوط تولید فعلی شرکت ماموت می باشد. در این بخش، نیاز های مربوطه توسط کارشناسان گروه صنعتی ماموت مشخص شده است و ایده پردازان در صورتی که راه حلی در این موارد داشته باشند می توانند طرح خود را ارائه دهندو  بخش دوم این شرکت ، آماده دریافت ایده های جدید و کارآفرینانه در زمینه های کشنده ها و خودروهای سنگین، انواع تریلر، اتاق های ایزوله و کانکس، فناوری اطلاعات، عمران و ساختمان و غیره می باشد.
گفتنی است زمان برگزاری این رویداد 20 تیر ماه 1398 بوده که ایده پردازان می توانند نهایتا تا 7 تیرماه طرح های نوآورانه خود را  با مراجعه به سایت www.nofan.ir ثبت نمایند. فرم ثبت ایده در رویداد ماموت پس از بررسی کارشناسان موسسه نوفن با همکاری ایده پرداز، آماده ارائه به مجتمع صنعتی ماموت می گردد.
 


24 ارديبهشت 1398 11:56
اخبار مرتبط
امکان استقرار واحدهای کارآفرین در مراکز رشد
چاپ | ارسال به ديگران

نشریه بازار کار

خبرنامه

لطفا جهت عضويت و يا لغو عضويت در خبرنامه الکترونيکی بازارکار، آدرس پست الکترونيک خود را وارد نماييد.

نظرسنجی

به نظرشما کدامیک از گروه رشته های تحصیلی شانس بیشتری برای یافتن فرصت شغلی دارند؟