امضا آیین نامه معرفی آموزش‌دهندگان سوادآموزی به آزمون‌ استخدامی

توسط وزیر آموزش و پرورش صورت گرفت؛
امضا آیین نامه معرفی آموزش‌دهندگان سوادآموزی به آزمون‌ استخدامی

رئیس سازمان نهضت سواد آموزی اعلام کرد وزیر آموزش و پرورش نامه ارسال آیین‌نامه اجرایی معرفی آموزش‌دهندگان به آزمون استخدامی را امضا کرده است.
به گزارش خبرگزاری مهر، ششمین جلسه شورای معاونان، مدیران و مشاوران این سازمان با دستور بررسی گزارش نتایج ارزیابی عملکرد استان‌ها در سال ۹۷ و همچنین ارائه گزارش از نحوه ثبت‌نام سواد آموزان دوره‌های سوادآموزی از طریق موبایل تشکیل شد.
شاپور محمدزاده، معاون وزیر و رئیس سازمان نهضت سوادآموزی پس از استماع گزارش‌های مربوط به ثبت‌نام از طریق موبایل و نتیجه ارزیابی عملکرد استان‌ها و همچنین نکته و نظرات همکاران حاضر در جلسه، ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات همکاران و تبریک پیشاپیش عید سعید فطر گفت: نامه ارسال آئین‌نامه اجرایی معرفی آموزش‌دهندگان به آزمون استخدامی از سوی وزیر امضا شده است تا ان‌شاءالله در اولین فرصت در هیأت دولت مورد تأیید و تصویب قرار گیرد و برای اجرایی شدن آن هر چه زودتر اقدام شود.
معرفی به آزمون استخدامی شامل آموزش‌دهندگانی می‌شود که سابقه یک دوره آموزشی به‌صورت تجمیعی از سال ۱۳۷۹ تا پایان ۱۳۹۱ داشته باشند و اکنون هم به‌عنوان آموزش‌دهنده فعال به حساب آیند.
محمدزاده از تیم فرستاده شده به استان سیستان و بلوچستان و گزارش خوب این تیم نیز تشکر کرد و خواست حتماً در نظارت‌ها و بازدیدهای استانی دقت لازم صورت گیرد.
معاون وزیر و رئیس سازمان نهضت سواد آموزی تاکید کرد: دیدگاه‌های بیان‌شده همکاران، باید در طراحی سامانه ثبت‌نام از طریق موبایل مورد توجه قرار گیرد و نتیجه نهایی برای تصمیم‌گیری در شورای مرکزی ارائه شود.
محمدزاده همچنین درباره اعتراض برخی از آموزش‌دهندگان یکی از استان‌ها در خصوص پرداخت حداقلی به سوادآموزان قبول شده (حدود ۱۳۰ هزار تومان به هر قبولی)، اشاره کرد و گفت: این موضوع با جدیت پیگیری شود و خود بنده هم مسئله را از مدیرکل مربوط دنبال خواهم کرد. لازم است واحدهای تخصصی هم در اسرع وقت، این موضوع را بررسی و حل و فصل کنند.
او در خصوص ارزش‌گذاری به بازنشستگان حوزه ستادی سازمان گفت: ان‌شاءالله مراسمی برای تجلیل و تکریم از بازنشستگان اخیر سازمان بعد از اتمام ماه مبارک رمضان برگزار و از زحمات این عزیزان تشکر و قدردانی شود.
رئیس سازمان نهضت سوادآموزی همچنین به حضور پرشور مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس اشاره کرد و گفت: مردم با این حضور گسترده، ضمن تودهنی به استکبار جهانی، معامله قرن را محکوم کردند و ثابت کردند که انشاالله صهیونیست غاصب و اسرائیل تا ۲۵ سال آینده محو خواهد شد.


13 خرداد 1398 10:2
اخبار مرتبط
ارسال آیین‌نامه جدید استخدام نهضتی و حق‌التدریسی‌ها به دولت تا هفته آتی
چاپ | ارسال به ديگران

نشریه بازار کار

خبرنامه

لطفا جهت عضويت و يا لغو عضويت در خبرنامه الکترونيکی بازارکار، آدرس پست الکترونيک خود را وارد نماييد.

نظرسنجی

به نظرشما کدامیک از گروه رشته های تحصیلی شانس بیشتری برای یافتن فرصت شغلی دارند؟