تخلف دستگاه های استان تهران در خصوص استخدام نیرو پیگیری می شود

معاون سرمایه انسانی سازمان امور استخدامی:
تخلف دستگاه های استان تهران در خصوص استخدام نیرو پیگیری می شود

معاون سرمایه انسانی سازمان امور استخدامی گفت: تخلف دستگاه های استان تهران در خصوص استخدام نیرو پیگیری می شود.
به گزارش خبرنگار مهر، سید صدرالدین صدری نوش آبادی عصر یکشنبه در نخستین جلسه شورای اداری استان تهران که با حضور استاندار تهران، معاونین استانداری، مدیران کل ستادی، مدیران کل دستگاه‌های اجرایی، فرمانداران، بخشداران، شهرداران، ائمه جمعه و اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستای استان تهران برگزار شد طی سخنانی اظهار داشت: مهمترین راهبردهای اصلی برنامه جامع اصلاح نظام اداری چابک سازی دولت، متناسب و منطقی سازی حجم و اندازه دولت، توسعه دولت الکترونیک و بهره گیری از فناوری‌های نوین اصلی ترین راهبردهای این برنامه است.
صدری نوش آبادی افزود: بسیاری از مدیران مراجعه می‌کنند و از داشتن نیروهای ناکارآمد گله دارند و درخواست مجوز برای جذب نیروهای جدید دارند و در مقابل از ما پاسخ می‌گیرند که می‌توان با آموزش نیروها مدیریت کرد.
وی گفت: اگر مشاهده می‌شود که سازمان امور استخدامی در مقابل جذب نیرو کمی مقاومت می‌کند به این دلیل است که معتقدیم می‌توان با توانمند سازی نیروهایی که به زعم برخی مدیران ناکارآمد هستند از خدمات آنها بهره بگیریم‌.
معاون سرمایه انسانی سازمان امور استخدامی با بیان اینکه طبق قانون موظفیم ۱۲ درصد از حجم دولت را کوچک کنیم اظهار داشت: لبته این امر به مفهوم اخراج کارمندان نیست و درصدد هستیم تا هزینه‌های تمام شده خدمات دولتی را به میزان ۲۰ درصد کاهش دهیم.


18 خرداد 1398 9:57
اخبار مرتبط
استخدام سازمان تامین اجتماعی در استان های لرستان و آذربایجان شرقی
چاپ | ارسال به ديگران

نشریه بازار کار

خبرنامه

لطفا جهت عضويت و يا لغو عضويت در خبرنامه الکترونيکی بازارکار، آدرس پست الکترونيک خود را وارد نماييد.

نظرسنجی

آیا از عملکرد دولت در حوزه اشتغال در سال 97 رضایت دارید؟