بررسی مشکلات صدور مجوزهای کسب و کار در یک برنامه تلویزیونی

در برنامه امشب پایش،
بررسی مشکلات صدور مجوزهای کسب و کار در یک برنامه تلویزیونی

در برنامه امشب پایش، رئیس مرکز ملی مطالعات، پایش و بهبود محیط کسب و کار وزارت امور اقتصادی و دارایی حضور خواهد داشت تا پاسخگوی مشکلات تولیدکنندگان باشد و سازو‌کار تسهیل صدور مجوزها و اقدامات صورت گرفته در این زمینه را شرح دهد.
به گزارش بازارکار به نقل از روابط عمومی برنامه پایش، برنامه‌ تلویزیونی «پایش» امشب بار دیگر با موضوع مشکلات تولیدکنندگان و رفع موانع تولید از ساعت 19:45 به روی آنتن شبکه یک سیما می‌رود.
در این برنامه، علی فیروزی رئیس مرکز ملی مطالعات، پایش و بهبود محیط کسب و کار وزارت امور اقتصادی و دارایی حضور خواهد داشت تا پاسخگوی مشکلات تولیدکنندگان باشد و سازو‌کار تسهیل صدور مجوزها و اقدامات صورت گرفته در این زمینه را شرح دهد.
در بخش دیگر این برنامه، سه جوان موفق مهمان برنامه پایش خواهند بود. جوانانی که با سرمایه کم اما همتی بلند نه تنها توانسته‌اند کسب وکاری برای خود راه‌اندازی کنند بلکه با توسعه فعالیت‌های خود زمینه اشتغال دیگر جوانان کشور را نیز فراهم کرده‌اند. به احتمال زیاد این بخش از برنامه از جذابیت بالایی برخوردار باشد چرا که باید دید این جوانان چگونه توانسته‌اند با سرمایه‌ای اندک کسب و کاری پر سود برای خود دست و پا کنند.
امشب اسامی برندگان سوال کارآفرین برنامه گذشته پایش که در مورد کارآفرینی مطرح شده بود نیز اعلام خواهد شد.
«پایش» به تهیه‌کنندگی الهام پیرهادی و سردبیری محمد عنبری، کاری از گروه دانش و اقتصاد شبکه یک سیما است که امشب ساعت 19:4۵ با اجرای محمد دلاوری به‌طور زنده پخش خواهد شد.
پس از این برنامه پایش یکشنبه‌ها و سه‌شنبه‌ها از ساعت 19:45 به روی آنتن شبکه یک سیما خواهد رفت.


21 خرداد 1398 16:21
اخبار مرتبط
نماینده مردم میانه بر جذب نیروی انسانی ماهر در محیط بانی تاکید کرد
چاپ | ارسال به ديگران

نشریه بازار کار

خبرنامه

لطفا جهت عضويت و يا لغو عضويت در خبرنامه الکترونيکی بازارکار، آدرس پست الکترونيک خود را وارد نماييد.

نظرسنجی

به نظرشما کدامیک از گروه رشته های تحصیلی شانس بیشتری برای یافتن فرصت شغلی دارند؟