اطلاع‌رسانی ازبرگزاری آزمون استخدامی وظیفه جهادکشاورزی نیست

رییس سازمان جهادکشاورزی سیستان و بلوچستان:
اطلاع‌رسانی ازبرگزاری آزمون استخدامی وظیفه جهادکشاورزی نیست

رییس سازمان جهادکشاورزی سیستان و بلوچستان در خصوص گلایه برخی جوانان مبنی برعدم اطلاع رسانی آزمون گفت: ما هیچ وظیفه ای برای اطلاع رسانی نداشته و تنها برای حسن انجام کار نظارت داریم.
به گزارش بازارکار به نقل از خبرگزاری فارس از زاهدان، به دنبال ثبت سوژه تبعیض و تخلف استخدام جهاد کشاورزی سیستان و بلوچستان در سامانه فارس من، رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان سیستان و بلوچستان به خبرنگار فارس در زاهدان اظهار کرد: تعدادی از افراد توسط شرکت طرف قرارداد امور اراضی به صورت حجمی مورد استفاده قرار گرفته بودند که شائبه معرفی آنها توسط افراد خاص مطرح بود.
غلام حیدر ذورقی گفت: از این رو به منظور رفع این احتمال که افرادی بر اساس رانت اطلاعاتی وارد این شرکت شده باشند علی رغم وظیفه مندی سازمان توسط سازمان نظام مهندسی و با نظارت سازمان جهاد کشاورزی آزمونی از افراد متقاضی برگزار شد.
  وی افزود: در این استخدامی فقط جهاد به سبب جلوگیری از تضییع حقوق شرکت کنندگان نقش نظارتی داشته و این افراد هیچ رابطه استخدامی با جهاد کشاورزی ندارند.
وی بیان کرد: این افراد قرار است به عنوان نیروهای شرکت های طرف قرارداد با سازمان به کارگیری شوند.
رییس سازمان جهادکشاورزی سیستان و بلوچستان در خصوص گلایه برخی جوانان مبنی برعدم اطلاع رسانی آزمون گفت: ما هیچ وظیفه ای برای اطلاع رسانی نداریم و همانگونه که گفته شد ما تنها برای حسن انجام کار نظارت داریم.
  وی تاکید کرد: هرگونه استخدام در جهادکشاورزی از طریق اطلاع رسانی عمومی و توسط سازمان سنجش انجام خواهد شد.


16 تير 1398 10:13
اخبار مرتبط
شاغلان بخش صنعت و کشاورزی در زمستان سال گذشته کاهش یافتند
چاپ | ارسال به ديگران

نشریه بازار کار

خبرنامه

لطفا جهت عضويت و يا لغو عضويت در خبرنامه الکترونيکی بازارکار، آدرس پست الکترونيک خود را وارد نماييد.

نظرسنجی

آیا از عملکرد دولت در حوزه اشتغال در سال 97 رضایت دارید؟