اطلاع‌رسانی ازبرگزاری آزمون استخدامی وظیفه جهادکشاورزی نیست

رییس سازمان جهادکشاورزی سیستان و بلوچستان:
اطلاع‌رسانی ازبرگزاری آزمون استخدامی وظیفه جهادکشاورزی نیست

رییس سازمان جهادکشاورزی سیستان و بلوچستان در خصوص گلایه برخی جوانان مبنی برعدم اطلاع رسانی آزمون گفت: ما هیچ وظیفه ای برای اطلاع رسانی نداشته و تنها برای حسن انجام کار نظارت داریم.
به گزارش بازارکار به نقل از خبرگزاری فارس از زاهدان، به دنبال ثبت سوژه تبعیض و تخلف استخدام جهاد کشاورزی سیستان و بلوچستان در سامانه فارس من، رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان سیستان و بلوچستان به خبرنگار فارس در زاهدان اظهار کرد: تعدادی از افراد توسط شرکت طرف قرارداد امور اراضی به صورت حجمی مورد استفاده قرار گرفته بودند که شائبه معرفی آنها توسط افراد خاص مطرح بود.
غلام حیدر ذورقی گفت: از این رو به منظور رفع این احتمال که افرادی بر اساس رانت اطلاعاتی وارد این شرکت شده باشند علی رغم وظیفه مندی سازمان توسط سازمان نظام مهندسی و با نظارت سازمان جهاد کشاورزی آزمونی از افراد متقاضی برگزار شد.
  وی افزود: در این استخدامی فقط جهاد به سبب جلوگیری از تضییع حقوق شرکت کنندگان نقش نظارتی داشته و این افراد هیچ رابطه استخدامی با جهاد کشاورزی ندارند.
وی بیان کرد: این افراد قرار است به عنوان نیروهای شرکت های طرف قرارداد با سازمان به کارگیری شوند.
رییس سازمان جهادکشاورزی سیستان و بلوچستان در خصوص گلایه برخی جوانان مبنی برعدم اطلاع رسانی آزمون گفت: ما هیچ وظیفه ای برای اطلاع رسانی نداریم و همانگونه که گفته شد ما تنها برای حسن انجام کار نظارت داریم.
  وی تاکید کرد: هرگونه استخدام در جهادکشاورزی از طریق اطلاع رسانی عمومی و توسط سازمان سنجش انجام خواهد شد.


16 تير 1398 10:13
اخبار مرتبط
شاغلان بخش صنعت و کشاورزی در زمستان سال گذشته کاهش یافتند
چاپ | ارسال به ديگران

نشریه بازار کار

خبرنامه

لطفا جهت عضويت و يا لغو عضويت در خبرنامه الکترونيکی بازارکار، آدرس پست الکترونيک خود را وارد نماييد.

نظرسنجی

به نظر شما برنامه توسعه مشاغل خانگی تاچه می تواند در بیکاری دانش آموختگان دانشگاه ها تاثیرداشته باشد؟