ثبت‌نام ۷۰ هزار نفر در آزمون استخدامی آتش‌نشانی

رئیس مرکز آزمون جهاد دانشگاهی اعلام کرد
ثبت‌نام ۷۰ هزار نفر در آزمون استخدامی آتش‌نشانی

رئیس مرکز آزمون جهاد دانشگاهی اعلام کرد: مهلت پرداخت هزینه جهت ثبت نام در آزمون استخدام پیمانی آتش‌نشانی‌های سراسر کشور، در روز سه‌شنبه ۱۸ تیرماه به پایان می‌رسد و پس از آن امکان واریز وجه برای ثبت نام وجود ندارد.
به گزارش ایسنا، سید عزیز آشنا با اعلام این مطلب، گفت: تا کنون بیش از ۷۰ هزار نفر در آزمون استخدام پیمانی شهرداری‌ها ثبت نام کرده‌اند و مهلت واریز وجه در تاریخ ۱۸ تیرماه به اتمام می‌رسد.
وی گفت: افرادی که تا تاریخ ۱۸ تیرماه وجه ثبت نام را واریز می‌کنند، فرصت خواهند داشت تا پایان روز ۱۹ تیرماه نسبت به تکمیل ثبت نام خود و بارگذاری مدارک مورد نیاز بر روی سامانه مرکز آزمون جهاد دانشگاهی به آدرس www.hrtc.ir اقدام کنند.
آشنا افزود: همچنین افرادی که تا پایان روز چهارشنبه ۱۹ تیرماه نسبت به تکمیل ثبت نام خود و دریافت کد رهگیری اقدام می‌کنند، تا پایان روز ۲۰ تیرماه ۹۸ فرصت دارند تا در صورت نیاز نسبت به ویرایش اطلاعات خود از طریق مراجعه به پروفایلشان در سایت www.hrtc.ir اقدام کنند.
بر اساس اعلام مرکز آزمون جهاد دانشگاهی، آزمون مشاغل آتش‌نشانی برای چهار شغل آتش‌نشان، راننده وسایل نقلیه تندرو سنگین، کاردان آتش‌نشان و کارشناس آتش‌نشان در تاریخ ۱۸ مردادماه ۹۸ برای استخدام حدود ۴۰۰۰ نفر به صورت پیمانی در سراسر کشور برگزار می‌شود.
علاقمندان برای دریافت دفترچه راهنمای آزمون و اقدام جهت ثبت نام می‌توانند به سایت مرکز آزمون جهاد دانشگاهی مراجعه کنند.


16 تير 1398 16:39
اخبار مرتبط
ثبت‌نام آزمون استخدامی چهار هزار آتش‌نشان ادامه دارد
چاپ | ارسال به ديگران

نشریه بازار کار

خبرنامه

لطفا جهت عضويت و يا لغو عضويت در خبرنامه الکترونيکی بازارکار، آدرس پست الکترونيک خود را وارد نماييد.

نظرسنجی

به نظر شما برنامه توسعه مشاغل خانگی تاچه می تواند در بیکاری دانش آموختگان دانشگاه ها تاثیرداشته باشد؟