برای ۷۰ نفر نیرو ۲۸۰۰ نفر جوان تحصیلکرده فرم پر کردند

یک سرمایه گذار:
برای ۷۰ نفر نیرو ۲۸۰۰ نفر جوان تحصیلکرده فرم پر کردند

 کار آفرین ماسالی می گوید: برای ۷۰ نفر نیرو ۲۸۰۰ نفر جوان تحصیلکرده فرم پر کرده اند و از اینکه نتوانسته تعداد بیشتری را استخدام کند احساس خوبی ندارد.
به گزارش بازارکار مالک مجموعه هتل راتینس ماسال می گوید: به عنوان سرمایه گذار آماده ام، دولت حمایت کند توان بستر سازی برای اشتغال بیشتر را در خود می بینم.
سعید یعقوبی در مراسم افتتاح هتل راتینس ماسال و در حضور دکتر مونسیان معاون رئیس جمهور و رئیس اداره میراث فرهنگی و گردشگری کشور و دکتر زارع سرپرست استانداری گیلانو همچنین دکتر امیر انتخابی مدیرکل میراث فرهنگی و گردشگری گیلان، گفت: بنده بر حسب وظیفه و علاقه ای که به سرزمین مادری خود داشتم چنین پروژه ای را در این منطقه ایجاد کردم.
صمیمانه از همه کسانی که در ساخت این پروژه با من همکاری کردند تشکر می کنم. نمای کلاسیکی که در این بنا ایجاد شده، یک بنای خاص در کشور است.
وی افزود: در مدت کوتاهی که به صورت آزمایشی کار خود را آزاد کرده ایم، توانسته ایم جایگاه خوبی را برای خود کسب نماییم.
این هتل مبنایش بر روی جذب توریست خارجی است و اهداف دراز مدت ما در همین راستا خواهد بود.

این کارآفرین اقتصادی گفت: ساختمان ما در ۴ طبقه و هر طبقه ۱۳۶۰ متر مساحت ایجاد شده و علاوه بر این، فضاهای دیگری همچون: زمینهای ورزشی، باغ، کافه سنتی و بخشهای دیگری در آن وجود دارد اما ما معتقدیم این موارد کافی نیست و بنا داریم در فاز دوم اجرای زیپ لاین را درست در همین کوهستان مرتفعی که در کنار ما قرار دارد را در دستور کار قرار دهیم.
بحث ایجاد باشگاه سوارکاری در منطقه ماسال، بحث دیگری است که تمایل داریم در آن سرمایه گذاری کنیم.
باز هم می گویم: بنده به عنوان یک سرمایه گذار، آمادگی این کار را دارم که چنین پروژه هایی را انجام دهم اما این موضوع منوط به همکاری و مساعدت مسئولین خواهد بود؛ بنده کمر همت بسته ام که چنین کاری را انجام دهم اما نمی دانم آیا در آن سوی ماجرا چنین اراده ای وجود دارد یا خیر؟
بنده طرح سلامت را در دست دارم، برای کشورهای حوزه خلیج فارس و کشور های مشترک المنافع؛ اگر مسئولان حمایت کنند زیرساختها و بسترهایش فراهم است و ما آمادگی این کار را داریم.
یعقوبی افزود: در کش و قوسهای اداری قطعا ما مشکلاتی را داریم که از جناب مونسیان و زارع قول می خواهیم که در این زمینه ما را کمک نمایند.


15 امرداد 1398 9:7
اخبار مرتبط
نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران استخدام می کند
چاپ | ارسال به ديگران

نشریه بازار کار

خبرنامه

لطفا جهت عضويت و يا لغو عضويت در خبرنامه الکترونيکی بازارکار، آدرس پست الکترونيک خود را وارد نماييد.

نظرسنجی

آیا از عملکرد دولت در حوزه اشتغال در سال 97 رضایت دارید؟