سری جدید ماهنامه بازارکار نوین به‌صورت الکترونیکی منتشر شد

همزمان با سی و نهمین سالگرد تأسیس جهاد دانشگاهی
سری جدید ماهنامه بازارکار نوین به‌صورت الکترونیکی منتشر شد
همزمان با سی و نهمین سالگرد تأسیس جهاد دانشگاهی، سری جدید ماهنامه بازار کار نوین به‌صورت الکترونیکی منتشر شد.
به گزارش خبرنگار بازار کار، 16 مردادماه، همزمان با  سی و نهمین سالگرد تأسیس جهاد دانشگاهی مرکز اطلاع‌رسانی بازار کار جهاد دانشگاهی با کسب مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی سری جدید ماهنامه بازار کار نوین را به‌صورت اینترنتی منتشر کرد.
انتشار ماهنامه «بازار کار نوین» از 17 آبان ماه 1395 توسط مرکز اطلاع‌رسانی بازار کار جهاد دانشگاهی در راستای توسعه اطلاع‌رسانی در حوزه اشتغال و کارآفرینی باهدف توانمندسازی کارجویان و حضور مؤثر آنها در بازار کسب‌وکار در سراسر کشور آغاز شد و در دوره جدید هجدهمین شماره این نشریه به‌صورت الکترونیکی منتشر شد.
این ماهنامه با این هدف منتشر می‌شود که در کنار جوانان این مرزوبوم باشد و برابر آنها پنجره‌ای بگشاید تا از درون آن دنیای نویی از کار و تلاش را ببینند و به آنها بگوید که می‌توانند با تکیه به پایه‌های فرهنگی خود و با استفاده از ارزش‌های دینی و ملی پشت دشمنی چون بیکاری را به خاک برسانند و برای آنها از قهرمانانی ایرانی سخن گویدکه با تلاش خود عرصه‌های نوینی از کار و فعالیت را در کشور فتح کرده‌اند و از دنیای اطراف و از کسانی سخن گوید که با بیکاری مبارزه کرده و طرحی نو درانداخته‌اند
.

ماهنامه «بازارکار‌نوین» جوانان ایرانی را به درون پارک‌های علم وفناوری، مراکز رشد، شرکت‌های دانش‌بنیان و.... خواهد برد تا آنچه را روی‌ می‌دهد ببیند و بیاموزند.
پیش از این 17 شماره از ماهنامه بازار کار نوین منتشر شده است و علاقه مندان می‌توانند سری جدید این ماهنامه را هرماه به صورت الکترونیکی و رایگان از طریق صفحه اختصاصی این ماهنامه در سایت اینترنتی مگلند به نشانی
 www.magland.ir و لینک تهیه و مطالعه نمایند.


16 امرداد 1398 18:35
چاپ | ارسال به ديگران

نشریه بازار کار

خبرنامه

لطفا جهت عضويت و يا لغو عضويت در خبرنامه الکترونيکی بازارکار، آدرس پست الکترونيک خود را وارد نماييد.

نظرسنجی

به نظرشما کدامیک از گروه رشته های تحصیلی شانس بیشتری برای یافتن فرصت شغلی دارند؟