جهاد دانشگاهی به کارآفرینی جوانان کمک کند

شهردار ارومیه:
جهاد دانشگاهی به کارآفرینی جوانان کمک کند

شهردار ارومیه گفت: کارآفرینی و کمک به دغدغه اشتغال جوانان از جمله مطالباتی است که از سوی خانواده‌ها و به ویژه جوانان از مجموعه جهاد دانشگاهی وجود دارد.
به گزارش بازارکار محمد حضرت‌پور امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ارومیه اظهار کرد: کارآفرینی و کمک به دغدغه اشتغال جوانان از جمله مطالباتی است که از سوی خانواده‌ها و به ویژه جوانان از مجموعه جهاد دانشگاهی وجود دارد تا در این خصوص نیز بیش از پیش به کمک جامعه ایرانی شتافته و در شرایط ناجوانمردانه فعلی که استکبار جهانی کمر همت به مقابله با انقلاب اسلامی بسته، باری از دوش نظام، دولت و نهادهای عمومی بردارد.
وی موفقیت‌های چشمگیر جهاد دانشگاهی را حاصل تلاش‌های محققان، پژوهشگران، مدیران، پرسنل جهادی و انقلابی این مجموعه دانست و افزود: بزرگترین سرمایه جهاد دانشگاهی اعتماد به این مجموعه و حرکت انقلابی بر مبنای اهتزاز پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران در میادین جهانی علم و در این راه نیز موفقیت‌های بسیاری را به دست آورده است.
شهردار ارومیه خاطر نشان کرد: جهاد دانشگاهی گام‌های بسیار بلندی در تامین فناوری‌هایی برداشته که امروز مورد نیاز کشور است و آینده علمی و پژوهشی کشور را با تلاش‌های خود بیمه می‌کند.
وی ادامه داد: یکی از ویژگی‌های جهاد دانشگاهی در سطح کشوری تلاش برای بسط و گسترش فعالیت‌ها، تحقیقات علمی و پژوهش‌های کاربردی در تمامی مناطق کشور مبتنی بر نیازها است.
حضرت‌پور عنوان کرد: عدالت در مدیریت جهاد دانشگاهی نمود عینی دارد و مدیران آن در تلاش هستند تا در تمامی استان‌های کشور از ظرفیت تمامی محققان، پژوهشگران و از ابتکارات و ایده‌های جوانان نهایت بهره را برده و بدون تعصب و بدون در نظر گرفتن نام استان‌ها به فکر جذب حداکثری نیروهای فعال در حوزه پژوهش و خلاقیت باشند.
وی با اشاره به حمایت‌های مقام معظم رهبری از مجموعه جهاد دانشگاهی تصریح کرد: با توجه به توصیفی که مقام معظم رهبری از جهاد دانشگاهی داشتند و آن را مولود مبارک انقلاب معرفی کردند، این موضوع نشانگر نقش بارز و جایگاه بسیار ویژه جهاد دانشگاهی در زمینه فعالیت‌های علمی و پژوهشی کشور است.
شهردار ارومیه گفت: از سویی دیگر احساس مسؤولیت چندین برابری را طلب می‌کند که با توجه به بیانات ایشان روحیه جهادی و انقلابی مجموعه فعالان این حوزه باید چندین برابری باشد تا بتوان از عهده انتظارات برآمد و در سال‌های گذشته نیز چنین بوده است.


22 امرداد 1398 15:46
چاپ | ارسال به ديگران

نشریه بازار کار

خبرنامه

لطفا جهت عضويت و يا لغو عضويت در خبرنامه الکترونيکی بازارکار، آدرس پست الکترونيک خود را وارد نماييد.

نظرسنجی

به نظرشما کدامیک از گروه رشته های تحصیلی شانس بیشتری برای یافتن فرصت شغلی دارند؟