19 هزار نفر از نیروهای نهضتی شرایط شرکت در آزمون استخدامی را دارند

رئیس سازمان نهضت سوادآموزی در گفتگو اختصاصی با خبرنگار بازارکار؛
19 هزار نفر از نیروهای نهضتی شرایط شرکت در آزمون استخدامی را دارند

رئیس سازمان نهضت سوادآموزی با اشاره به دو مصوبه 95 و مصوبه 97 گفت: 16 تا 19 هزار نفر از نهضتی ها، شرایط شرکت در آزمون استخدامی نیروهای «حق التدریس، پیش دبستانی و نهضتی ها» مصوب مجلس را دارند.
دکتر شاپور محمدزاده رئیس سازمان نهضت سوادآموزی در گفتگو اختصاصی با خبرنگار بازارکار درباره استخدام، آموزش دهندگان نهضت و نیروهای پیش دبستانی گفت: براساس مصوبه سال 95 نیروهای نهضتی ما حق التدریسی می شوند و براساس مصوبه سال 97 نیروهای ما مثل نیروهای حق التدریس می توانند در آزمون شرکت نموده و استخدام  شوند.
وی با اشاره به اینکه نیروهای حق التدریس و پیش دبستانی بدون آزمون و آموزش دهندگان با آزمون استخدام می شوند اظهار داشت: 16 تا 19 هزار نفر شرایط شرکت در آزمون استخدامی نیروهای حق التدریس، پیش دبستانی و نهضتی ها را دارند.
رئیس سازمان نهضت سوادآموزی با تصریح اینکه این تعداد نفر کسانی هستند که از قبل از سال 1392 در آموزش و پرورش فعالیت داشته اند گفت: براساس مصوبه مجلس شورای اسلامی حق الندریسان و پیش دبستانی بدون آزمون و نهضتی های فعال قبل از سال 1392 با آزمون می توانند به استخدام آموزش و پرورش در آیند.
وی تصریح کرد این شرایط برای آزمون استخدامی شامل نهضتی های قبل از سال 1392 می باشد و شامل کسانی نمی شود که بعد از سال 92 به عنوان آموزش دهنده نهضت فعالیت خود را آغاز کرده اند.

اخبار مرتبط

تعیین تکلیف استخدام معلمان حق‌التدریس و آموزشیاران نهضت سوادآموزی

« حق‌التدریسی‌ها و نهضتی‌ها » استخدام می شوند با طی تشریفات قانونی
 


10 مهر 1398 8:39
چاپ | ارسال به ديگران

نشریه بازار کار

خبرنامه

لطفا جهت عضويت و يا لغو عضويت در خبرنامه الکترونيکی بازارکار، آدرس پست الکترونيک خود را وارد نماييد.

نظرسنجی

به نظرشما کدامیک از گروه رشته های تحصیلی شانس بیشتری برای یافتن فرصت شغلی دارند؟