نتایج ساماندهی متقاضیان حق‌التدریس و مدرسان علمی کاربردی اعلام شد

دبیر هیات اجرایی جذب دانشگاه جامع علمی کاربردی:
نتایج ساماندهی متقاضیان حق‌التدریس و مدرسان علمی کاربردی اعلام شد

دبیر هیات اجرایی جذب دانشگاه جامع علمی کاربردی از اعلام نتایج طرح ساماندهی متقاضیان حق التدریس و مدرسان این دانشگاه خبر داد.
به گزارش بازارکار به نقل از خبرگزاری دانشجو به نقل از دانشگاه جامع علمی کاربردی، مریم ابراهیمی دبیر هیات اجرایی جذب دانشگاه جامع علمی کاربردی از اعلام نتایج نهایی طرح ساماندهی مدرسان و متقاضیان حق التدریس فراخوان سال ۹۷ مراکز آموزشی وابسته تحت نظارت و تهران غرب و شرق این دانشگاه خبر داد.
وی گفت: این نتایج در سامانه آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی به آدرس edu.uast.ac.ir  قابل مشاهده است و مراکز آموزشی می توانند برای پذیرفته‌شدگان، مطابق با ضوابط دانشگاه جامع علمی کاربردی، دروس مربوطه را تعریف کنند.
دبیر هیات اجرایی جذب دانشگاه جامع علمی کاربردی مواردی را در این خصوص به شرح زیر اعلام کرد:
مدرسین حق التدریس دارای مجوز تدریس مراکز آموزشی دانشگاه که در طرح ساماندهی شرکت نکرده اند می توانند در فراخوان های آتی دانشگاه شرکت کنند.
طبق ضوابط دانشگاه و تصویب هیات اجرایی جذب، تمام مدرسین حق التدریسی که در طرح ساماندهی شرکت و شرایط لازم را احراز نکرده اند، می توانند حداکثر تا یک هفته پس از اعلام نتایج، فقط برای یک نوبت، تقاضای تجدیدنظر کنند.
آن دسته از مدرسینی که درخواست تجدیدنظر دارند و اطلاعات خود را در طرح ساماندهی مدرسین در سامانه هیات اجرایی جذب، بارگذاری کرده بودند، می بایست برای ثبت درخواست تجدید نظر، به سامانه مذکور مراجعه کنند.
مدرسینی که در سامانه هیات اجرایی جذب، ثبت اطلاعات نکرده اند می بایست درخواست تجدید نظر خود را به واحد استانی ذیربط ارایه کنند، بدیهی است رای هیات تجدیدنظر قطعی و نهایی بوده و قابل اعتراض مجدد نیست.

خبر مرتبط؛

فرایند جذب مدرسان دانشگاه علمی کاربردی از مهر۹۸ تغییر می کند


11 مهر 1398 17:15
چاپ | ارسال به ديگران

نشریه بازار کار

خبرنامه

لطفا جهت عضويت و يا لغو عضويت در خبرنامه الکترونيکی بازارکار، آدرس پست الکترونيک خود را وارد نماييد.

نظرسنجی

به نظرشما کدامیک از گروه رشته های تحصیلی شانس بیشتری برای یافتن فرصت شغلی دارند؟