آزمون ورود به حرفه مهندسان در کهگیلویه و بویراحمد برگزار می شود

همزمان با سراسر کشور،
آزمون ورود به حرفه مهندسان در کهگیلویه و بویراحمد برگزار می شود

رئیس اداره توسعه مهندسی و نظارت بر مقررات ملی و کیفیت ساختمان راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد از برگزاری آزمون ورود به حرفه مهندسان در ۱۸ و ۱۹ مهرماه همزمان با سراسر کشور در کهگیلویه و بویراحمد خبر داد.
به گزارش بازارکار به نقل از ایسنا، منصور همایون فر در جمع خبرنگاران گفت: امکان دریافت کارت آزمون ورود به حرفه مهندسان مهر ماه ۱۳۹۸ برای داوطلبین شرکت در آزمون فراهم شد.
وی اظهارکرد: با عنایت به اینکه کارت ورود به جلسه آزمون ورود به حرفه مهندسان از روز شنبه، ۱۳ مهر ماه از طریق سایت www.inbr.ir برای داوطلبان قابل دریافت است، ساعت شروع فعالیت باجه رفع نقص طی روزهای چهارشنبه و پنج شنبه ۱۷ و ۱۸ مهر در دانشگاه یاسوج از ساعت ۸ تا ۱۲صبح و ۱۳ تا ۱۶ است.
رئیس اداره توسعه مهندسی و نظارت بر مقررات ملی و کیفیت ساختمان راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: داوطلبان حتما دفترچه راهنمای آزمون را به طور کامل مطالعه نمایند و همچنین ترک جلسه آزمون قبل از گذشت مدت دو سوم مدت زمان تعیین شده برای پاسخگویی هر رشته ممنوع است .
همایون فر در خصوص مجموع افراد شرکت کننده در این آزمون بیان کرد: تعداد کل شرکت کنندگان ۲۲۱۸ نفر است که از این تعداد ۱۹۴۸ نفر مرد و ۲۷۰ نفر نیز زن به رقابت می پردازند.
 

در همین زمینه؛

نخستین آزمون جامع آبکاری


جذب نیروی انسانی اورژانس ازطریق آزمون 


16 مهر 1398 10:56
چاپ | ارسال به ديگران

نشریه بازار کار

خبرنامه

لطفا جهت عضويت و يا لغو عضويت در خبرنامه الکترونيکی بازارکار، آدرس پست الکترونيک خود را وارد نماييد.

نظرسنجی

به نظرشما کدامیک از گروه رشته های تحصیلی شانس بیشتری برای یافتن فرصت شغلی دارند؟