استخدام نیرو در یگان ویژه با مدرک تحصیلی دیپلم به بالا

معاون هماهنگ کننده یگان ویژه کرمان خبر داد:
استخدام نیرو در یگان ویژه با مدرک تحصیلی دیپلم به بالا

معاون هماهنگ کننده یگان ویژه استان کرمان با اشاره به پذیرش نیرو در حوزه یگان ویژه گفت: افراد دارای مدرک تحصیلی دیپلم به بالا و حداقل ۲۰ سال سن می‌توانند برای استخدام اقدام کنند.
به گزارش بازارکار به نقل از مهر، سرهنگ مجید خواجویی در ششمین روز از هفته ناجا و در حاشیه مانور عملیاتی یگان ویژه استان کرمان ضمن گرامیداشت هفته نیروی انتظامی بیان داشت: یگان ویژه از جمله یگان‌های ماموریتی و تقویتی نیروی انتظامی است که بنا به ماموریت‌هایی که به آن محول می‌شود در صحنه حاضر است.
وی با بیان این که همیشه شاهد اقتدار در یگان ویژه هستیم، افزود: حفظ امنیت مردم از ماموریت‌های اختصاصی نیروی انتظامی است لذا هر زمان که اعتراضات یا تجمعات غیر قانونی برگزار شود یگان ویژه در مقابل آن می‌ایستد.
معاون هماهنگ کننده یگان ویژه گفت: ما در کنار مردم هستیم و حفظ  امنیت و آرامش مردم از جمله ماموریت‌های ماست؛ همچنین در حوزه مبارزه با اشرار، قاچاقچیان مسلح، برهم‌زنندگان نظم عمومی و ... ما در صحنه حاضر هستیم.
خواجویی تصریح کرد: در حوزه یگان ویژه در استان کرمان پذیرش داریم و افرادی که دارای مدرک تحصیلی دیپلم به بالا هستند و حداقل ۲۰ سال سن می‌توانند برای استخدام مراجعه کنند.
 

خبرمرتبط:
 استخدام نیروی انسانی یگان های ویژه ناجا استان همدان 


16 مهر 1398 12:16
چاپ | ارسال به ديگران

نشریه بازار کار

خبرنامه

لطفا جهت عضويت و يا لغو عضويت در خبرنامه الکترونيکی بازارکار، آدرس پست الکترونيک خود را وارد نماييد.

نظرسنجی

به نظرشما کدامیک از گروه رشته های تحصیلی شانس بیشتری برای یافتن فرصت شغلی دارند؟