استارت بیست ویکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب از ۸ آبان‌ماه در مشهد

معاون فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی مطرح کرد:
استارت بیست ویکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب از ۸ آبان‌ماه در مشهد

معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: نمایشگاه بین‌المللی کتاب از ۸تا ۱۵ آبان‌ماه، همانند سال‌های گذشته در نمایشگاه‌ بین‌المللی مشهد برگزار خواهد شد.
به گزارش بازارکار  افشین تحفه‌گر در گفتگو با مهر در خصوص بیست‌ و یکمین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب در مشهد، اظهار کرد: این نمایشگاه از هشت تا ۱۵ آبان‌ماه، همانند سال‌های گذشته در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی مشهد برگزار خواهد شد.
وی در خصوص موضوع کتاب‌ها و محصولات نمایشگاه بین‌المللی کتاب، افزود: بیشتر کتاب‌ها مربوط به کتاب‌های کمک آموزشی، کودک و نوجوان، ادبیات و دفاع مقدس و دینی است.
معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی در خصوص ثبت‌ نام و حضور ناشران در این نمایشگاه، تصریح کرد: ناشران در مؤسسه برگزاری نمایشگاه‌های فرهنگی و هنری کشور که یکی از موسسات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است وارد صفحه خود می‌شوند و درخواست خود را برای شرکت در هریک از نمایشگاه‌هایی که قرار است برگزار شود، ثبت می‌کنند.
تحفه‌گر ادامه داد: پیش‌بینی می‌شود که با کمبود مکان و فضا مواجه شویم، لذا در پروفایل ناشران اعلام شده که اولویت با کسانی است که زودتر ثبت نام کرده‌اند.
وی تصریح کرد: در سال گذشته بیش از ۷۰۰ ناشر داخلی و ۸۸ ناشر خارجی در نمایشگاه حضور داشتند و حدود هفت میلیارد فروش هفت روزه نمایشگاه کتاب بوده است.
تحفه‌گر همچنین بیان کرد: میزان فروش کتاب‌های نویسندگان داخلی در سال گذشته بیشتر از کتاب‌های ترجمه بوده است.
معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی در خصوص استقبال مردم از محصولات نمایشگاه عنوان کرد: مخاطب نقش عمده‌ای در تمرکز ما بر انواع کتاب‌ها را دارد. بیشترین حجم استقبال در حوزه دانشجویی، دانش‌آموزی و طلاب علوم دینی هنر و ادبیات در بخش دوم است.


در همین زمینه؛

کتاب "علم طراحی در گردشگری" منتشر شد
 


16 مهر 1398 14:40
چاپ | ارسال به ديگران

نشریه بازار کار

خبرنامه

لطفا جهت عضويت و يا لغو عضويت در خبرنامه الکترونيکی بازارکار، آدرس پست الکترونيک خود را وارد نماييد.

نظرسنجی

به نظرشما کدامیک از گروه رشته های تحصیلی شانس بیشتری برای یافتن فرصت شغلی دارند؟