استارت بیست ویکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب از ۸ آبان‌ماه در مشهد

معاون فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی مطرح کرد:
استارت بیست ویکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب از ۸ آبان‌ماه در مشهد

معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: نمایشگاه بین‌المللی کتاب از ۸تا ۱۵ آبان‌ماه، همانند سال‌های گذشته در نمایشگاه‌ بین‌المللی مشهد برگزار خواهد شد.
به گزارش بازارکار  افشین تحفه‌گر در گفتگو با مهر در خصوص بیست‌ و یکمین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب در مشهد، اظهار کرد: این نمایشگاه از هشت تا ۱۵ آبان‌ماه، همانند سال‌های گذشته در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی مشهد برگزار خواهد شد.
وی در خصوص موضوع کتاب‌ها و محصولات نمایشگاه بین‌المللی کتاب، افزود: بیشتر کتاب‌ها مربوط به کتاب‌های کمک آموزشی، کودک و نوجوان، ادبیات و دفاع مقدس و دینی است.
معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی در خصوص ثبت‌ نام و حضور ناشران در این نمایشگاه، تصریح کرد: ناشران در مؤسسه برگزاری نمایشگاه‌های فرهنگی و هنری کشور که یکی از موسسات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است وارد صفحه خود می‌شوند و درخواست خود را برای شرکت در هریک از نمایشگاه‌هایی که قرار است برگزار شود، ثبت می‌کنند.
تحفه‌گر ادامه داد: پیش‌بینی می‌شود که با کمبود مکان و فضا مواجه شویم، لذا در پروفایل ناشران اعلام شده که اولویت با کسانی است که زودتر ثبت نام کرده‌اند.
وی تصریح کرد: در سال گذشته بیش از ۷۰۰ ناشر داخلی و ۸۸ ناشر خارجی در نمایشگاه حضور داشتند و حدود هفت میلیارد فروش هفت روزه نمایشگاه کتاب بوده است.
تحفه‌گر همچنین بیان کرد: میزان فروش کتاب‌های نویسندگان داخلی در سال گذشته بیشتر از کتاب‌های ترجمه بوده است.
معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی در خصوص استقبال مردم از محصولات نمایشگاه عنوان کرد: مخاطب نقش عمده‌ای در تمرکز ما بر انواع کتاب‌ها را دارد. بیشترین حجم استقبال در حوزه دانشجویی، دانش‌آموزی و طلاب علوم دینی هنر و ادبیات در بخش دوم است.


در همین زمینه؛

کتاب "علم طراحی در گردشگری" منتشر شد
 


16 مهر 1398 14:40
چاپ | ارسال به ديگران

نشریه بازار کار

خبرنامه

لطفا جهت عضويت و يا لغو عضويت در خبرنامه الکترونيکی بازارکار، آدرس پست الکترونيک خود را وارد نماييد.

نظرسنجی

به نظر شما برنامه توسعه مشاغل خانگی تاچه می تواند در بیکاری دانش آموختگان دانشگاه ها تاثیرداشته باشد؟