تفاهم‌نامه‌ بنیاد دانشگاه امیرکبیر برای گسترش کسب‌وکارهای نوآورانه

حرکت به سوی دانشگاه نسل سوم؛
تفاهم‌نامه‌ بنیاد دانشگاه امیرکبیر برای گسترش کسب‌وکارهای نوآورانه

«بنیاد دانشگاه صنعتی امیرکبیر» با بزرگترین شرکت حوزه نوآوری باز در راستای توسعه کسب و کارهای نوآورانه تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.
به گزارش بازارکار به نقل از ایسنا، با توجه به اینکه دانشگاه صنعتی امیرکبیر فعالیت‌های خود را مبنای حرکت به دانشگاه نسل سوم طراحی کرده است، بنابراین به دنبال توسعه کارآفرینی در میان دانشجویان و اساتید است که در این راستا تفاهم‌نامه‌ای را با بزرگترین شرکت حوزه نوآوری باز منعقد کرد.
این تفاهم‌نامه میان یحیی آل اسحاق رئیس هیات مدیره بنیاد امیرکبیر، مجتبی نوریان مدیرعامل و عضو هیات مدیره بنیاد امیرکبیر و شرکت فوق منعقد شد.
این تفاهم‌نامه با هدف همکاری طرفین جهت شناسایی، امکان‌سنجی، ایده‌یابی و پیاده‌سازی فرصت‌های هم‌افزایی منعقد شده است. مدت این توافق‌نامه ۳ سال است و این مدت با توافق طرفین قابل تمدید خواهد بود.
بر اساس این تفاهم‌نامه طرفین متعهد می‌شوند تمام تلاش ممکن را برای انجام توافقنامه به کار گیرند و در صورت لزوم نسبت به تدوین و تعیین راهکارهای اجرایی جهت تسریع در پیشبرد توافقنامه اقدام کنند.
همچنین طرفین با معرفی نماینده و ایجاد کمیته راهبری متشکل از نمایندگان طرفین و برگزاری جلسات دوره‌ای منظم و مستمر نسبت به تعیین راهکارهای اجرایی ارائه شده و تنظیم قراردادهای کاری و هدایت آن اقدام خواهند کرد.
بر اساس اعلام روابط عمومی دانشگاه امیرکبیر، از محورهای این تفاهم‌نامه می‌توان به تأسیس مرکز کسب و کار دیجیتال توسط بنیاد و با مشارکت گروه مهندسی فناوری اطلاعات دانشگاه و شرکت فوق اشاره کرد که نخستین مرکز دانشگاهی در این زمینه محسوب می‌شود.


در همین زمینه؛

برگزاری نمایشگاه "استارت‌آپ‌های نوپا و آزمایشگاه‌ها" در دانشگاه امیرکبیر

ایجاد شتابدهنده صادراتی، صنایع خلاق و دانش‌بنیان در منطقه آزاد کیش

نمایشگاه و همایش استارتاپ‌های ثروت‌آفرین برپا می شود 


17 مهر 1398 10:32
چاپ | ارسال به ديگران

نشریه بازار کار

خبرنامه

لطفا جهت عضويت و يا لغو عضويت در خبرنامه الکترونيکی بازارکار، آدرس پست الکترونيک خود را وارد نماييد.

نظرسنجی

به نظرشما کدامیک از گروه رشته های تحصیلی شانس بیشتری برای یافتن فرصت شغلی دارند؟