شماره 21 ماهنامه بازارکار نوین منتشر شد

در دوره جدید انتشار و به‌صورت غیر برخط
شماره 21 ماهنامه بازارکار نوین منتشر شد

شماره 21 ماهنامه بازارکار نوین در دوره جدید انتشار ویژه  آبان و آذر ماه به‌صورت غیر برخط منتشر شد.
به گزارش خبرنگار بازار کار،در شماره 21 ماهنامه بازارکار نوین آخرین اخبار و مطالب ویژه‌ای از پارک‌های علم وفناوری، مراکز رشد، شرکت‌های دانش‌بنیان، استارت‌آپ‌ها و.... منتشر شده است
انتشار ماهنامه «بازار کار نوین» از 17 آبان ماه 1395 توسط مرکز اطلاع‌رسانی بازار کار جهاد دانشگاهی در راستای توسعه اطلاع‌رسانی در حوزه اشتغال و کارآفرینی باهدف توانمندسازی کارجویان و حضور مؤثر آنها در بازار کسب‌وکار در سراسر کشور آغاز شد و در دوره جدید انتشار با کسب مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به‌صورت غیربرخط  منتشر می‌شود.
این ماهنامه با این هدف منتشر می‌شود که در کنار جوانان این مرزوبوم باشد و برابر آنها پنجره‌ای بگشاید تا از درون آن دنیای نویی از کار و تلاش را ببینند و به آنها بگوید که می‌توانند با تکیه به پایه‌های فرهنگی خود و با استفاده از ارزش‌های دینی و ملی پشت دشمنی چون بیکاری را به خاک برسانند و برای آنها از قهرمانانی ایرانی سخن گویدکه با تلاش خود عرصه‌های نوینی از کار و فعالیت را در کشور فتح کرده‌اند و از دنیای اطراف و از کسانی سخن گوید که با بیکاری مبارزه کرده و طرحی نو درانداخته‌اند

ماهنامه «بازارکار‌نوین» جوانان ایرانی را به درون پارک‌های علم وفناوری، مراکز رشد، شرکت‌های دانش‌بنیان و.... خواهد برد تا آنچه را روی‌ می‌دهد ببیند و بیاموزند.
 
علاقه مندان می‌توانند سری جدید این ماهنامه را هرماه به صورت الکترونیکی و رایگان از طریق صفحه اختصاصی این ماهنامه در سایت اینترنتی مگلند به نشانی http://magland.ir و این لینک تهیه و مطالعه نمایند.


28 آبان 1398 10:49
چاپ | ارسال به ديگران

نشریه بازار کار

خبرنامه

لطفا جهت عضويت و يا لغو عضويت در خبرنامه الکترونيکی بازارکار، آدرس پست الکترونيک خود را وارد نماييد.

نظرسنجی

به نظرشما کدامیک از گروه رشته های تحصیلی شانس بیشتری برای یافتن فرصت شغلی دارند؟