رعایت سهمیه ۲۵ درصدی استخدام خانواده شهدا و ایثارگران

در دیدار فراکسیون شاهد مجلس با رئیس بنیاد شهید پیگیری شد
رعایت سهمیه ۲۵ درصدی استخدام خانواده شهدا و ایثارگران

در دیدار اعضای فراکسیون شاهد مجلس با رئیس بنیاد شهید بر ضرورت افزایش تسهیلات مسکن برای ایثارگران و خانواده شهدا با توجه به افزایش هزینه‌های ساخت و ساز و رعایت سهمیه ۲۵درصدی استخدامی تاکید شد.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت؛ اعضای فراکسیون شاهد مجلس شورای اسلامی امروز ( دوشنبه، 10 آذرماه ) با حجت الاسلام سید محمد علی شهیدی محلاتی، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران دیدار و گفت و گو کردند.
در این نشست موضوعاتی مانند اشتغال فرزندان معظم شهدا و ایثارگران و رعایت سهمیه 25 درصدی در استخدام های شرکتی و قراردادی، اعتراض شدید ایثارگران به خدمات ارائه شده توسط بیمه تکمیلی و عدم حل مشکلات مربوط به این بیمه، افزایش تسهیلات مسکن با توجه به افزایش هزینه های ساخت و ساز و خرید زمین، افزایش پرداخت تسهیلات قرض الحسنه به خانواده معظم شهدا و ایثارگران، پرداخت مجدد فوق العاده ایثارگری و برقراری مجدد ماموریت آموزشی فرزندان جانبازان و ایثارگران مطرح شد.
نشست فراکسیون شاهد با رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران
همچنین صیانت از خانواده‌ها و فرهنگ ایثار و شهادت، رفع مشکلات مربوط به کمیسیون پزشکی، پرداخت سود سهام شاهد به خانواده معظم شاهد و ایثارگر و پیگیری مشکلات مربوط به همسران شهدا از جمله موضوعات مطروحه در نشست امروز بود.

خبر مرتبط؛

رفع چالش اشتغال فرزندان ایثارگر در اولویت بنیاد مازندران است

 


11 آذر 1398 10:32
چاپ | ارسال به ديگران

نشریه بازار کار

خبرنامه

لطفا جهت عضويت و يا لغو عضويت در خبرنامه الکترونيکی بازارکار، آدرس پست الکترونيک خود را وارد نماييد.

نظرسنجی

به نظرشما کدامیک از گروه رشته های تحصیلی شانس بیشتری برای یافتن فرصت شغلی دارند؟