ششمین جشنواره و نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری استان البرز برگزار می‌شود

با حضور موثر پارک علم و فناوری االبرز و سایر دستگاه های استان؛
ششمین جشنواره و نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری استان البرز برگزار می‌شود

با حضور موثر پارک علم و فناوری االبرز و شرکت های دانش بنیان و فناور این پارک، ششمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری همزمان با هفته پژوهش سراسر کشور از 16 لغایت 19 آذرماه جاری در کرج برگزار می‌شود.
به گزارش بازارکار به نقل از روابط عمومی پارک علم و فناوری البرز، "ششمین جشنواره و نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری استان البرز" و "پنجاهمین نمایشگاه دستاوردهای هسته ای صنعت هسته ای" با  شعار هفته پژوهش سال ۹۸ «پژوهش اثربخش، فناوری ارزش‌آفرین و رونق تولید» در محل دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج برگزار می شود.
پارک علم و فناوری البرز به عنوان یکی از پارک های فعال و تاثیرگذار استانی، از سال۹۲  تا کنون با رشد فزاینده ای ، بیش از 170 هسته، واحد و شرکت های فناور و دانش بنیان را مورد حمایت و پذیرش قرار داده و یکی از ماموریت های آن حمایت از این شرکت ها و مراکز رشد برای حضور در نمایشگاه ها ، جشنواره ها  با هدف معرفی محصولات و تجاری سازی ایده ها و دستاوردها و ارائه خدمات توانمندسازی و تحقق سایر ماموریت های خود  ، در راستای توسعه ارزش آفرینی است.
بر اساس این گزارش،  حدود180 غرفه در اين نمایشگاه و جشنواره برپا می شود كه حدود 90 غرفه در اختيار شرکت های دانش بنیان و فناور که اغلب از سوی پارک علم و فناوری البرز و مراکز رشد فناوری مستقر در استان  حضور می یابند خواهد بود و حدود 90 غرفه به نهادهاي دولتي مثل دانشگاه ها شامل  خوارزمي و پيام نور، آزاد و ديگر دانشگاه ها و مراكز تحقيقاتي بوده اختصاص می یابد.
مهم ترين هدف اين نمايشگاه، ايجاد شرايطي براي انعقاد قرارداد ميان سرمايه گذاران و صاحبان صنايع است و براي برپايي اين تعداد غرفه حدود 3500 متر فضای سرپوشيده در نظر گرفته شده تا كليه محصولات فناورانه و کارآفرینانه به نمايش گذاشته شود.
در ششمین جشنواره پژوهش و فناوري، كليه نهادهاي دولتي، سازمان ها و ارگان هاي مربوط و هر آنچه با بحث پژوهش در استان البرز مرتبط باشد اعم از دولتي و غير دولتي، شركت مي كنند. از فناوران برتر استان؛ در اختتاميه اين نمايشگاه تقدير به عمل خواهد آمد.
در همین راستا با هدف تعامل، توسعه و هم افزایی بیشتر پنجاهمين نمايشگاه دستاوردهاي هسته اي از 16 تا 19 آبان، همزمان با ششمین نمایشگاه و  جشنواره پژوهش و فناوري استان البرز برگزار می شود.
در نمايشگاه دستاوردهاي هسته اي كليه نهادهاي دولتي و خصوصي حضور دارند و محصولاتي كه در اين نمايشگاه ارائه مي شود مربوط خود سازمان انرژي اتمي است.


15 آذر 1398 20:6
چاپ | ارسال به ديگران

نشریه بازار کار

خبرنامه

لطفا جهت عضويت و يا لغو عضويت در خبرنامه الکترونيکی بازارکار، آدرس پست الکترونيک خود را وارد نماييد.

نظرسنجی

به نظرشما کدامیک از گروه رشته های تحصیلی شانس بیشتری برای یافتن فرصت شغلی دارند؟