زمان برگزاری کنفرانس ملی انفورماتیک ایران اعلام شد

زمان برگزاری کنفرانس ملی انفورماتیک ایران اعلام شد

اولین دوره‌ کنفرانس ملی انفورماتیک ایران در روزهای ۲۵ و ۲۶ دی ماه سال جاری برگزار می‌شود.
به گزارش بازارکار به نقل از ایسنا، پژوهشگاه دانش‌های بنیادی اولین کنفرانس ملی انفورماتیک ایران را با همکاری انجمن انفورماتیک ایران و با هدف رشد و توسعه دانش انفورماتیک برگزار می‌کند. تأکید این کنفرانس بر جنبه‌های بنیادی، کاربردی، راهبردی و توسعه‌ای انفورماتیک است که از سودمندی خاص در سطح کشور برخوردارند.
بنا بر اعلام روابط عمومی پژوهشگاه دانش‌های بنیادی مقالات ارسال شده به این کنفرانس در چهار شاخه اصلی سیستم، هوش مصنوعی، تئوری و زمینه‌های بین‌رشته‌ای داوری می‌شود.
روسای این کنفرانس دکتر محمدجواد لاریجانی، رئیس پژوهشگاه دانش‌های بنیادی و دکتر اسلام ناظمی، رئیس انجمن انفورماتیک ایران هستند و دکتر حمید سربازی آزاد نیز به عنوان  دبیر این کنفرانس معرفی شده است.
نویسندگان مقالات تا پایان روز ۱۵ آذر فرصت ثبت‌نام داشتند و افراد عادی نیز می‌توانند تا پایان روز ۱۸ دی ماه برای شرکت در این کنفرانس ثبت‌نام کنند.
قرار است پس از این کنفرانس، هفت کارگاه با عناوین سیستم عامل برای مراکز داده، بسترهای نوین پردازشی برای سیستم های هوشمند نوظهور، محاسبات بدون سرویس دهنده: ابزارها و چالش‌های پژوهشی، یادگیری تقویتی، شبکه‌های ارتباطی توان پایین (Low Power) و نقش آنها در توسعه سرویسهای اینترنت اشیاء، مدیریت خدمات فناوری اطلاعات و تحول دیجیتال و نقش سازمان‌ها ارگان‌ها در آن در روز جمعه 27 دی ماه برگزار شود. 


6 دی 1398 20:32
چاپ | ارسال به ديگران

نشریه بازار کار

خبرنامه

لطفا جهت عضويت و يا لغو عضويت در خبرنامه الکترونيکی بازارکار، آدرس پست الکترونيک خود را وارد نماييد.

نظرسنجی

به نظرشما کدامیک از گروه رشته های تحصیلی شانس بیشتری برای یافتن فرصت شغلی دارند؟