برگزاری کارگاه آموزشی آشنایی با ساختارهای فناوری در پارک علم و فناوری البرز

برگزاری کارگاه آموزشی آشنایی با ساختارهای فناوری در پارک علم و فناوری البرز

کارگاه آموزشی "آشنایی با ساختارهای فناوری  شامل پارک های علم و فناوری، مراکز رشد، شتاب دهنده ها و ..." توسط پارک علم و فناوری البرز  روز یکشنبه 15 دی ماه برگزار شد.
به گزارش بازارکار به نقل از روابط عمومی پارک علم و فناوری البرز، هدف از برگزاري اين دوره آموزشي آشنایی شرکت کنندگان با ساختارهای فناوری و نحوه راه اندازی آنها، مزایای قانونی و نحوه استفاده از تسهیلات و معافیت های پیش بینی شده در این حوزه بود که توسط با ارائه دکتر محمد صادق سبط الشیخ انصاری معاون فناوری  پارک علم و فناوری البرز برگزار شد.
سبط الشیخ انصاری در این کارگاه آموزشی بر ضرورت آشنایی بازیگران و فناوران با ساختارهای فناوری تاکید کرد و خاطرنشان کرد: ساختارهای فناوری زمینه ساز توسعه دانش و فناوری و بسترساز تحقق اقتصاد دانش بنیان و اقتصاد مقاومتی در کشور است.
این کارگاه در موسسه تحقیقات کشاوری استان البرز واقع در کرج برگزار و شرکت کنندگان از همه دستگاه ها و بخش های خصوصی و دولتی و علاقمندان حوزه دانش بنیان در آن حضور داشتند.
گفتنی است پارک علم و فناوری البرز در حوزه ایجاد ساختارهای فناوری در شهرستان های مختلف استان البرز، توانمندسازی، توسعه شرکت های دانش بنیان و فناور و همچنین همچنین توسعه اکوسیستم نوآوری و کارآفرینی در کشور پیشتاز است. 


15 دی 1398 11:59
چاپ | ارسال به ديگران

نشریه بازار کار

خبرنامه

لطفا جهت عضويت و يا لغو عضويت در خبرنامه الکترونيکی بازارکار، آدرس پست الکترونيک خود را وارد نماييد.

نظرسنجی

به نظرشما کدامیک از گروه رشته های تحصیلی شانس بیشتری برای یافتن فرصت شغلی دارند؟