موسسات کاریابی بهترین امکان برای نظم‌دهی اشتغال هستند

موسسات کاریابی بهترین امکان برای نظم‌دهی اشتغال هستند
موسسات کاریابی بهترین امکان برای نظم‌دهی اشتغال هستند

 استاندار کرمان گفت: موسسات کاریابی بهترین امکان برای نظم‌دهی اشتغال استان و ساماندهی رابطه میان فرصت‌های شغلی و متقاضیان شغل هستند.
به گزارش بازارکار به نقل از روابط عمومی استانداری کرمان؛ استاندار کرمان گفت: موسسات کاریابی بهترین امکان برای نظم‌دهی اشتغال استان و ساماندهی رابطه میان فرصت‌های شغلی و متقاضیان شغل هستند.
دکتر محمدجواد فدائی در نشست نظم‌دهی اشتغال استان به اهمیت ارتباط میان کارفرمایان و متقاضیان کار توسط موسسات کاریابی اشاره داشت و استفاده از ظرفیت‌های قانونی کاریابی‌ها جهت تکمیل فرصت‌های شغلی تاکید کرد.
وی با اشاره به ثبت نام 14 هزار نفر جویای کار در موسسات کاریابی استان گفت: طبق گفته انجمن صنفی کاریابی‌های استان، 6 هزار نفر از این افراد بیمه بیکاری هستند و از 8 هزار نفر دیگر، حدود 3 هزار نفر مشغول به کار شدند.

فدائی ادامه داد: کارفرمایان کمتر به موسسات کاریابی مراجعه می‌کنند در حالی که این موسسات افراد را با توجه به رشته تحصیلی و مهارتی که دارند، شناسایی و ثبت‌نام کرده‌اند.

استاندار کرمان به روزرسانی اطلاعات سیستم سامانه جامع اشتغال جوانان را خواستار شد و تنظیم میان فرصت شغلی و متقاضیان شغل را مورد تاکید قرار داد.
منبع: روابط عمومی استانداری کرمان


 


16 دی 1398 18:59
چاپ | ارسال به ديگران

نشریه بازار کار

خبرنامه

لطفا جهت عضويت و يا لغو عضويت در خبرنامه الکترونيکی بازارکار، آدرس پست الکترونيک خود را وارد نماييد.

نظرسنجی

به نظرشما کدامیک از گروه رشته های تحصیلی شانس بیشتری برای یافتن فرصت شغلی دارند؟