سومین همایش ایمنی، بهداشت، محیط زیست و انرژی ایمیدرو برگزار شد

با حضور معاون روابط کار وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی :
سومین همایش ایمنی، بهداشت، محیط زیست و انرژی ایمیدرو برگزار شد

سومین همایش ایمنی، بهداشت، محیط زیست و انرژی (HSEE) ایمیدرو امروز سه شنبه با حضور" حاتم شاکرمی " و "خداداد غریب پور" رئیس هیات عامل ایمیدرو، امیر خرمی شاد معاون توسعه و توانمندسازی این سازمان، مدیران شرکت های بزرگ معدنی و صنایع معدنی و نیز مدیران و کارشناسان HSEE واحدهای تابعه ایمیدرو برگزار شد.
به گزارش بازارکار به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی سومین همایش ایمنی، بهداشت، محیط زیست و انرژی ایمیدرو با هدف بیان اهداف و برنامه های حوزه HSEE، ارائه گزارش عملکرد سومین دوره ممیزی عملکرد HSEE در حوزه توسعه ایمنی در معادن و صنایع معدنی در حال برگزاری است .
" حاتم شاکرمی" ، معاون روابط کار، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برنامه های این وزارتخانه را  در حوزه توسعه ایمنی در معادن و صنایع معدنی تشریح کرد .
غریب پور ئیس هیات عامل ایمیدرو نیز به تشریح استراتژی ها، برنامه ها و نقشه راه ایمیدرو در حوزه HSEE و نیز اقدامات صورت گرفته در این حوزه می پردازد .
امیر ولدخانی، مدیر HSEE ایمیدرو در این همایش، علاوه بر برنامه های این مدیریت طی سال 99، گزارش سومین دوره ممیزی عملکرد HSEE مدیران واحدهای تابعه را ارائه مَی کند .


17 دی 1398 12:59
چاپ | ارسال به ديگران

نشریه بازار کار

خبرنامه

لطفا جهت عضويت و يا لغو عضويت در خبرنامه الکترونيکی بازارکار، آدرس پست الکترونيک خود را وارد نماييد.

نظرسنجی

به نظرشما کدامیک از گروه رشته های تحصیلی شانس بیشتری برای یافتن فرصت شغلی دارند؟