ارائه خدمات و تسهیلات بهزیستی به کارفرمایان

ارائه خدمات و تسهیلات بهزیستی به کارفرمایان

 سرپرست اداره بهزیستی شهرستان نظرآباد گفت: خدمات و تسهیلات به کارفرمایانی که برای مددجویان بهزیستی ایجاد اشتغال کنند ارائه می شود.
به گزارش بازارکار سرپرست اداره بهزیستی شهرستان نظرآباد در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از البرز، گفت: باتوجه به اهمیت اشتغالزایی و رونق تولید بنا بر فرمایش مقام معظم رهبری، بهزیستی نیز در تلاش است به نوبه خود در ایجاد اشتغال، حمایت از تولید ایرانی و خودکفایی ملی ایفای نقش کند.
زمانی افزود: طبق برنامه ریزی‌های صورت گرفته در راستای رونق تولید، کارفرمایان کلیه شرکت ها، کارخانجات، کارگاه‌ها و... در صورت جذب نیروی کار از جامعه هدف بهزیستی شهرستان نظرآباد از جمله زنان خود سرپرست، بهبودیافتگان از موادمخدر، ناتوانان جسمی و حرکتی و... می‌توانند از خدماتی که این اداره در اختیارشان قرار می‌دهد بهره‌مند شوند.
اوگفت: پرداخت سهم بیمه کارفرمایی تا ۵ سال توسط اداره بهزیستی، پرداخت تسهیلات کارفرمایی در قبال اشتغال به کار تا سقف ۵ نفر و تعهد اشتغال ۷ ساله توسط کارفرما به میزان ۴۰۰ میلیون ریال و پرداخت جبران کارایی در صورت اشتغال به کار معلولین از جمله خدمات و تسهیلاتی است که بهزیستی در اختیاران کارفرمایان و صاحبان اشتغال قرار می‌دهد.
سرپرست بهزیستی شهرستان نظرآباد افزود: کلیه تولیدکنندگان عزیز می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۰۲۶۴۵۴۰۳۳۸۲ تماس حاصل نموده و یا بصورت حضوری به واحد اشتغال بهزیستی شهرستان نظرآباد واقع در سایت اداری مراجعه کنند.


19 دی 1398 12:2
چاپ | ارسال به ديگران

نشریه بازار کار

خبرنامه

لطفا جهت عضويت و يا لغو عضويت در خبرنامه الکترونيکی بازارکار، آدرس پست الکترونيک خود را وارد نماييد.

نظرسنجی

به نظرشما کدامیک از گروه رشته های تحصیلی شانس بیشتری برای یافتن فرصت شغلی دارند؟