چند برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی سال98 سهمیه آموزش و پرورش فارس اعلام شد

زمان بررسی مدارک ومستندات ومصاحبه پذیرفته شدگان
چند برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی سال98 سهمیه آموزش و پرورش فارس اعلام شد
از سوی اداره کل آموزش و پرورش فارس زمان بررسی مدارک ومستندات ومصاحبه پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی سال98 سهمیه آموزش و پرورش استان اعلام شد.
به گزارش بازارکار به نقل از اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس، با عنایت به اعلام نتیجه معرفی شدگان چند برابر ظرفیتآزمون استخدام پیمانی سال98 آموزش و پرورش توسط سازمان سنجش، به اطلاع پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت این آزمون می رساند برای تشکیل پرونده و بررسی مدارک و مستندات، معاینات پزشکی و انجام مصاحبه با توجه به جدول زمان بندی ذیل و با دردست داشتن مدارک ذیل به آدرس شیراز، بلوار چمران، بعد از بیمارستان حافظ، کوچه یک ابیوردی، کوچه سردار شهید ابیوردی، مرکز آموزش ضمن خدمت فرهنگیان فارسمراجعه نمایند.
مدارک لازم :

1-تصویر کارنامه قبولی آزمون استخدامی

2- چهار قطعه عکس تمام رخ 4*3 تهیه شده در سال جاری

3-اصل شناسنامه و یک سری کپی از تمام صفحات آن

4- اصل کارت ملی و یک برگ کپی  پشت و روی آن

5-اصل کارت پایان خدمت یا معافیت دائم ویک برگ کپی پشت و رو ( ویژه برادران)

6-اصل دانشنامه یاگواهینامه موقت براساس مدرک تحصیلی مجاز(برابرکد"شغل–محل انتخابی") ویک برگ کپی آن

7- اصل معرفی نامه رسمی به روزاز بنیاد شهیدو امور ایثارگران برای افرادی که از سهمیه ایثارگری استفاده نموده اند و یک برگ کپی آن
8- اصل معرفی نامه رسمی به روز از نهاد و یگان اعزام کننده برای استفاده کنندگان از سهیمه رزمنده ، فرزند و همسر رزمنده و یک برگ کپی آن

تذکر مهم: مراجع تأیید مدت حضور داوطلبانه در جبهه ها عبارتند از:
الف) معاونت نیروی انسانی هر یک از رده های نیروهای مسلح در مورد رزمندگان متبوع خود
ب) معاونت نیروی انسانی سازمان بسیج مستضعفان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مورد بسیجیان و نیروهای مردمی اعم از مستخدمین دولت و صاحبان مشاغل و صنوف آزاد و افراد فاقد شغل
ج) معاونت توسعه و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی در مورد جهادگران
9- اصل معرفی نامه رسمی به روز از سازمان بهزیستی برای معلولین و کپی آن
10- پوشه وگیره دو عدد ( رشته های آموزش ابتدایی و استثنایی خواهران رنگ قرمز و برادران رنگ نارنجی، رشته های دبیری رنگ زرد و رشته های فنی رنگ سبز)
11-افرادی که سوابق خدمت غیررسمی در دستگاه های اجرایی از تاریخ 22 بهمن 1357 به بعد دارند، لازم است گواهی سوابق خدمت غیررسمی و تمام وقت خود را با قید پرداخت از اعتبارات دولتی طی نامه رسمی از دستگاه مورد نظر برای واحد پذیرش ارائه نمایند.
12- فرم معرفی نامه از بنیاد نخبگان ( برای افراد متقاضی  استفاده از امتیازات نخبگان)
13-اصل مدرک مربوط به حافظان قرآن ( درجه 1 تا5) با امضای وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رییس سازمان تبلیغات اسلامی  و یک برگ کپی آن .(صرفا برای رشته های معارف و امور تربیتی )

15-داوطلبانی که گواهی کسب مهارت های برتر کشوری در زمینه های علمی ، فرهنگی ، هنری ، ورزشی و...یا گواهی تدریس در مراکز علمی را دارند اصل و کپی مدارک را درزمان مصاحبه همراه داشته باشند.
16- همراه داشتن دفترچه بیمه برای انجام معاینات پزشکی
17 – دریافت "فرم اطلاعات فردی" از سایت دبیرخانه هیات مرکزی گزینش به نشانی https://gozinesh.medu.ir/fa/  و تکمیل دقیق و الصاق عکس به آن در دو نسخه به همراه تصویر تمامی صفحات شناسنامه و کارت ملی، مدرک تحصیلی و تصویر مدارک ایثارگری و گواهی عضویت فعال بسیج، همزمان با تحویل سایر مدارک در زمان مصاحبه استخدامی به نماینده هسته گزینش استان .

تذکر مهم:

مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی و با ارائه مدارک به صورت ناقص در زمان بررسی مدارک ، مصاحبه و گزینش بر عهده داوطلب خواهد بود و در هر مرحله از مراحل امتحان مشترک فراگیر، مسابقه و جذب ، محرز شود داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع داده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است، از انجام مراحل بعدی محروم گردیده و در صورت صدور حکم استخدامی ، حکم صادره لغو و بلا اثر می شود.
تذکرات:
1-عدم مراجعه پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت  برای تشکیل پرونده و بررسی مدارک  و انجام مصاحبه در زمان مقرر، به منزله انصراف از ادامه روند استخدام می‌باشد و داوطلب حق اعتراض نخواهد داشت.

2- درصورت ناقص بودن مدارک یا مغایرت آن با اطلاعات ثبت شده درزمان ثبت نام (خود اظهاری درفرم ثبت نام سازمان سنجش ) جزء افراد فاقد شرایط تلقی شده و از انجام مراحل بعدی ( مصاحبه و... ) محروم خواهند شد.
3- افرادی که جزء پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت نمی باشند ،در صورتی که به نمرات و درصدهای خود در مرحله اول آزمون استخدامی، معترض باشند، می توانند به قسمت «سیستم پاسخگویی اینترنتی» پرتال سازمان سنجش مراجعه و اعتراض خود را اعلام نماید.
4- پذیرفته شدگان صرفاً با توجه به رشته و زمان اعلام شده به محل بررسی مدارک و مصاحبه مراجعه نمایند.
5-به دلیل نبود پارکینگ و محوطه کافی در مرکز  ضمن خدمت  برای پارک خودرو  و همچنین  جلوگیری از مزاحمت برای همسایگان  از آوردن وسیله شخصی خود داری نمایید .
 

19 دی 1398 13:46
چاپ | ارسال به ديگران

نشریه بازار کار

خبرنامه

لطفا جهت عضويت و يا لغو عضويت در خبرنامه الکترونيکی بازارکار، آدرس پست الکترونيک خود را وارد نماييد.

نظرسنجی

به نظرشما کدامیک از گروه رشته های تحصیلی شانس بیشتری برای یافتن فرصت شغلی دارند؟