بدون حمایت تامین اجتماعی چرخه‌ی تولید متوقف می‌شود

در همایش رابطین بیمه‌ای و نمایندگی کارفرمایان عنوان شد؛
بدون حمایت تامین اجتماعی چرخه‌ی تولید متوقف می‌شود

مدیرکل تامین اجتماعی استان ایلام گفت: آگاهی‌بخشی و تبادل نظر با رابطین در ارتباط با قوانین تامین اجتماعی قدم بزرگی برای بهتر ارائه دادن خدمات است.
به گزارش  ایسنا،  «سهیلا ملکشاهی» در همایش رابطین بیمه‌ای و نمایندگی کارفرمایان اظهار کرد: رابطین بیمه‌ای که به عقیده من باید به‌عنوان سفیران بیمه‌ای شناخته شوند، نقش مهم و دشواری را بر عهده‌دارند، زیرا از طرفی صیانت از حقوق سازمان و دفاع را بر عهده‌ دارند و از طرفی از حقوق کارفرمایان نیز دفاع می‌کنند.
وی گفت: رابطین بیمه‌ایی یکی از شرکای اصلی سازمان هستند و  به این باور رسیده‌ایم که آگاهی بخشی و تبادل نظر با رابطین در ارتباط با قوانین تامین اجتماعی قدم بزرگی برای بهتر ارائه دادن خدمات است.
مدیر کل تامین اجتماعی استان ایلام با بیان اینکه رابطین بیمه‌ای پل ارتباطی برای آگاهی بخشی، ارائه راهکار برای خدمات بهتر به بیمه شدگان و تبادل نظر کارفرمایان با تامین اجتماعی هستند، تصریح کرد: تامین اجتماعی  به عنوان سازمان بزرگ کشور خدمت درمانی خود را به بیش از ۵۰% از جمعیت کشور ارائه می‌دهد.
ملکشاهی گفت: سازمان تامین اجتماعی همواره از گفتگو و تعامل با رابطین استقبال می‌کند تا نقطه نظرات رابطین و کارفرمایان در برنامه‌های سازمان به کار گرفته شود.
«شعبان فروتن» رئیس اتاق بازرگانی ، معادن و کشاورزی استان نیز در این همایش گفت: در حوزه‌ی تولید همه باید دست به دست هم دهیم تا این چرخه را در استان فعال کنیم و بدون شک تولید کنندگان  و صادر کنندگان  بدون حمایت سازمان تامین اجتماعی از چرخه عقب می‌مانند.
وی تاکید کرد: رابطین باید با سازمان هماهنگ شوند و در کارگاه‌های آموزشی نقطه نظرات خود را به اشتراک بگذارند تا از این پیشنهادات نهایت بهره برده شود. 

خبر مرتبط؛

تحقق ۴ برابری اجرای طرح کارورزی در ایلام

 


23 دی 1398 10:57
چاپ | ارسال به ديگران

نشریه بازار کار

خبرنامه

لطفا جهت عضويت و يا لغو عضويت در خبرنامه الکترونيکی بازارکار، آدرس پست الکترونيک خود را وارد نماييد.

نظرسنجی

به نظرشما کدامیک از گروه رشته های تحصیلی شانس بیشتری برای یافتن فرصت شغلی دارند؟